Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg először egy fiún, illetve van olyan, ami különösebben tetszik egy fiún? (Hajszín, tetkó, ilyesmi)

Életkort is írjatok



2021. márc. 3. 00:20
 31/98 anonim ***** válasza:
93%

Én először a szemét nézem meg mindenkinek, meg úgy összességében az arcát. Nálam a szőke hosszabb haj, kék szem a befutó. Magasságra 170 centi feletti, nem vékony de nem is húsos/kigyúrt. Szeretem ha egy fiú inget hord. Meg természetesen legyen ápolt, az az egyik legfontosabb.

22/L

2022. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
77%

Aranyos legyen. Legjobban a barna vagy fekete haj tetszik. Legyen feher. Legyen 170-180 cm magas.

Nem szeretem hogyha az egesz teste szet van tetovalva. A fultagito i s taszit. Ne legyen elhizva. Szeretem hogyha valaki ki van gyurva.

2022. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
90%
En 28 eves vagyok.
2022. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a barna haj-barna szem jön be. Először az arcát nézem meg, és akkor már tudom, hogy külsőleg bejön-e, vagy sem. Után nekem a mosolya a fontos. A stílusa, öltözködés szinten: póló, rajta rövidujjú ing, farmer, sportcipő/sneaker, valami karkötő, sapka, ilyesmik.

Nyilván nem ez a legfontosabb, de külsőre ezek fognak meg.

Belső tulajdonságban nekem nagyon fontos, hogy jó humora legyen, ne legyen bunkó, főleg a lányokkal,ne legyen buta sem (nyilván nem kell Einsteinnek lennie, de ne legyen már idióta), érdekelje, amit beszélek, és mellette önmagam lehessek, lehessen vele hülyülni.

Nekem ezek a fontosak. Külsőre még annyi, hogy engem az sem zavar, ha a srác kicsit ducibb, de azért ne legyen kövér. Magasságban pedig 165-150. Mivel nem vagyok magas, nekem ennyi, 175cm a max, ami belefér.

L :)

2022. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
81%

*165-175 cm-t akartam írni.

#34

2022. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
95%

#2 nem azt kérdezte a kérdező hogy hogy gondoljátok, a lányoknak mi az ideálja...hanem hogy lányok, NEKTEK milyen a fiú ideálotok?


Sajnálom hogy valami miatt ilyen besavanyodottan gondolkozol, de néhány lányra nézve nagyon sértő ez a kifejezés :/

2022. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
93%

Én amit először megnézek egy fiún, az a haja és a szeme. :)

Előny nekem, ha látom, hogy ápolt a külseje, odafigyel magára. Nem érdekel, hogy márkás vagy nem márkás ruhákat visel.


Ha magas, sportos, vagy tetovált az úriember ( de nem tele tetovált) akkor az nekem nagyon imponál. :)


Egy 18 éves lány véleménye^^

2022. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim válasza:
94%
Általában én az arcát nézem meg először egy fiúnak, de attól is függ h hol látom, mert pl. ha bemutatják/bemutatkozik akkor a kezét nézem először meg. De egyébként a haját szoktam megnézni, és a szemét, és néhány esetben a száját. Ideálom: sötét haj, barna szem, sportos alkat, stílus. Az utóbbit ne úgy értsétek h azt nézem h milyen márkájú cuccai vannak, hanem h hogyan válogatja egyáltalán a ruháit, mert hát szerintem lehet gucciból is stílustalanul/rosszul öltözni és lehet egy kínaiból vagy bárhonnan is stílusosan öltözni.
2022. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a magas, szélesebb a válla, legyen kedves, megértő, empatikus, hűséges, sportos, kedves. A többi nem érdekel.
2022. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
85%
Csak külső alapján nem tudom azt mondani hogy tetszik egy srác. Félre ne érts, nem úgy értem hogy első pillantásra is csak a belső számít... mint ahogy itt a tini párkapcsolatok témában sokszor halljuk, de egy két mondat után lejön általában a srác stílusa. Szerintem a legtöbb lánynak első körben a srác sármja, kisugárzása tűnik fel. Ha nincs meg ez a sárm, nincs az a vonzó külső, belőtt *cuki* haj, vagy menő cucc, ami meggyőzne igazán. Természetesen az igényes külső is fontos, sőt. Most az hogy nekem milyen srácok jönnek be az tök mindegy mindenkinek más az "ideálja" szóval ne ilyen módon, meg GyK-n próbálj csajozni :D gondolom küldöd a kézséges válaszolóknak a privát üziket
2022. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!