Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg először egy fiún, illetve van olyan, ami különösebben tetszik egy fiún? (Hajszín, tetkó, ilyesmi)

Életkort is írjatok



2021. márc. 3. 00:20
 81/98 anonim ***** válasza:
0%
lányok szerintetek az hot ha valakin Jordan 1 van?
2022. aug. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
100%

Személyiség: van humora, lehet vele jókat beszélgetni, van közös érdeklődési kör, vannak olyan kis dolgok, amiknek tud örülni (én pl az esőt szeretem), őszinte


Mit néztek meg először egy fiún- arc, aztán összkép-ebbe tartozik a testalkat (a vékony, enyhén izmos az ideálom), illetve a ruházat (skinny és szakadt nadrágokat nem bírom, de így különösebben nem érdekel, hogy mi van rajta-ha nem az alapján öltözik, hogy épp mi a menő)


Az ideálom a sötétebb barna haj (de ettől függetlenül is tetszhet valaki)

Piercing, fültágító, tetkó nem tetszik, ékszer ha ízléses és jól áll neki, oké


Hajjal kapcsolatban: ha hosszú, viselje gondját (és álljon jól neki). Azt viszont nem szeretem, ha oldalt fel van nyírva. Illetve a 8-as említette a rendezetlen hajkoronákat-ezek általában jól néznek ki


Amit a hármas írt, azzal egyetértek, én se szeretem az olyanokat, akik mutogatják mennyi mindent megengedhetnek maguknak


Ami taszító számomra, hogy ha cigizik (ebben az életkorban alapból is, főleg ha csak menőzés miatt csinálja, de később se épp előny), és ha bunkó másokkal


16L

2023. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
86%
#81 elhiszem, hogy vannak, akiknek tetszik- de a többség csak azért vesz ilyet, mert épp az a menő. Úgyhogy nem. Amúgy is pénzkidobásnak tartom, hogy úgy hetvenezer forintért vesz valaki cipőt (utolsó voltam)
2023. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
100%
Borostás,magas barna haj,barna szem,szélesebb váll. Ha egy ilyen férfi jönne velem szembe és mondaná Szia:). Ott végem lenne:D
2023. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az ilyesmi


[link]

2023. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
65%
2023. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
25%
Ami alap, az pell mell, sörhas, pizza hát! Ha még mellé borostás is és áporodott borszaga van, akkor ahhh... *-*
2023. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
38%
hell nah
2023. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
60%

"Elnézést kívánok de mi a jóég az a pizza hát? 😭 A pell mellt (mellet?) meg se merem kérdezni."

Poén, Darling, poén. Pall Mall, sörhas, Pizza Hut. ;)

2023. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
31%

Jó sok időd lehet ha kiirogatod ide a privátjaidat😂

Középkorú időmilliomosoknál szokott előfordulni hogy Hofit a humor csúcsának,az ilyen "poénokat" meg viccesnek tartják

2023. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!