Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg először egy fiún, illetve van olyan, ami különösebben tetszik egy fiún? (Hajszín, tetkó, ilyesmi)

Életkort is írjatok



2021. márc. 3. 00:20
 41/98 anonim válasza:
70%
Lehet mondani h nem a külső számít, de sztem igenis az számít a legtöbbet, legyen egy srác sportos/kigyúrt ha nem ilyen akkor én nem fogok elkezdeni beszélni vele, szval nekem kell h jól nézzen ki.
2022. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
87%
Számomra az ideális, magas, jóállású, sportos, borostás, férfias kínézetű, stílusos, határozott megjelenésű.
2022. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
91%
Szóval igazából a külső mindegy, csak tetkó, piercing, fülbevaló ne legyen, legyen nagyon vicces, megnevetessen, legyen okos, de nálam nem okosabb, flexeljen előttem, az ilyesmi nagyon bejön, igazából nagyjából ennyi, a legfontosabb, hogy nagyon szeressen a hülyességeimmel együtt :)))
2022. márc. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
90%
De nyilván ha kinézetre is mondjak, akkor magas, sportos, jóképű
2022. márc. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
93%

Legyen min. 180 (én is elég magas vagyok)

Ne legyen nagyon kigyúrva, inkább az a vékony, de azért egy kicsit izmos

Nekem kifejezetten tetszik a tetkó, piercing, de nem az a nagyon durva formában, mikor tele van varva, és mindenhol tele lőve

A haja és szeme színe nekem mindegy, nincs ebben ilyen típusom

És lehet hülyeség, de mostanában nagyon bejönnek az ázsiaiak. Nem csak őket látom, nem határoztam el hogy nekem most ázsiai pasi kell, csak úgy gondolom, hogy azért van elég sok jóképű köztük

2022. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
75%
45 milyen magas vagy?
2022. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem a kinézet a legfontosabb, inkább a stílus és a személyiség. Viszont ami számít az az arca, hogy nagyjából arányos legyen, meg ami még nekem (én sem tudom, hogy miért) fontos az a kék szem. Testalkat az nem olyan fontos. A kövérek vagy túl kigyúrtak nem tetszenek, de kb. ennyi.
2022. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
30%
1# 180 centi alacsony?
2022. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a határozott megjelenésű,férfias kinézetű ebbe bele értve(széles a válla,borostás,igényes,haja ápolt,) kicsit testesebb,nem a túlsúlyos kategóriára gondolok,hanem olyan átlagos,tehát ne az a túl vékony,illetve ne legyen túl alacsony,mivel én sem vagyok az. Ezenkívül nekem a belső számít leginkább,hűséges,empatikus,elfogadó,megértő,tisztel engem nem hord el a sárga földig sajnos vannak olyanok,velem nem tenne úgy az is biztos.Nekem ennyi lenne. Meg persze velem egykorú vagy pár évvel idősebb.

18L

2022. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
88%

Csatlakoznék a 45-ös válaszolóhoz, nekem nagyon gyengéim a kicsit ilyen ázsiai beütésű fiúk, az ilyen húzott szem tudjátok, na az nagyon bejön.. De ebből tudjuk hogy nagyon ritka van szóval nem pont ilyennek kell lennie.

Mint mindenkinek, nekem is nagyon fontos a külső. Nyilván nem mindegy kit engedsz közel magadhoz, vonzódsz-e hozzá vagy nem. Ha nincs meg a vonzalom akkor semmi értelme inkább nem is érdemes vele kezdeni, mert a legtöbb esetben ebből vannak a megcsalások. Inkább legyen egy fiú akivel foglalkozol, aki neked mindenhogy full, mint egyszerre többel kavarni. Ha van egy olyan aki neked tökéletes akkor nem lesz szükséged másra. És nekem nincs olyan hogy melyik fontosabb a külső vagy a belső, nekem egybe számít minden, nem választom külön. Vagy megfog úgy ahogy van teljes egészében, vagy nem.

Szóval külsőre egyébként nekem is a teljes összkép számít, a kisugárzás. 18-22 korú, 178-180 magas kb, sötét átmenetes haj foglalkozzon a hajával is az sokat tud dobni a megjelenésen, vékony sportosabb alkat lehetőleg edzen (ahogy én is), és jó kiállás stílus. Nagyon legyen igényes. Egyébként nekem az is tetszik ha szolizik, ilyenekből is látszódhat hogy figyel magára. Szóval legyen úgy minden elkapva teljes egészében. Az js bejön ha ilyen jó nézése van, ha próbál zavarba hozni, meg ilyenek. A tetkóval nincs nagyon bajom csak ne legyen túlzás. Pl ha az egyik alkarja tetovált az nem rossz. A piercing nem tetszik egyáltalán.

De ehhez nyilván elengedhetetlen a belső is ami fontos. Ha látszik hogy okos, az intelligencia nagyon sokat számít. Ha emellett ugyanúgy vicces is alapjáraton és mindig meg tud nevettetni, de ha komolyabb a téma akkor látszik hogy mindig úgy áll a helyzethez ahogy kell, na az borzasztó vonzó, ha látom rajta hogy értelmes és jó gondolatai vannak. Akkor nagyon fel tudnék rá nézni. Szeretem ha van önálló akarata céljai, magabiztos. Ezekből meg tudom állapítani hogy normális. Meg ahogy hozzám viszonyul abból is látom milyen ember. Igazából ha valakivel beszélgetsz egy 5 percet abból már el tudod nagyrészt dönteni, hogy milyen ő, milyen típus. Azt is fontos hogy ha alakulnak a dolgaink akkor egyértelmű legyen minden, ne kelljen rajta agyalnom hogy most mi van mit akarhat..

Nekem is az ilyen rosszfiúk jönnek be, de nem is így mondom inkább, mert mindenki vérszemet kap, és ha ezt a szót hallja valaki, mindenki negatív dolgokra gondol. Inkább csak kifejtem hogy én mire is gondolok. Legyen határozott magabiztos, csibészes és merész kisugárzása, stílusa. Legyen laza és levágós. Ne állandóan, de perverz is legyen de normálisan és akkor amikor kell vagy belefér. Merjen megtenni dolgokat és tudja hogy mit akar, de emellett gyengéd is legyen egy lánnyal.

Tehát összefoglalva engem így ezek fognak meg. Ritka aki megfog de az akkor nagyon.

2022. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!