Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még normális pasik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális pasik?

Figyelt kérdés
Hova fajul a világ? Az én osztályomban (9.) erősebbek a lányok, mint a "fiúk". Ugyanis az úgynevezett fiúk annyira ellustultak, és bekockultak az évek alatt, hogy lassan több zsír lesz rajtuk, mint egy vágódisznón. De tényleg. Mi, lányok, pedig felfedeztük végre magunknak a sportok világát (jó, nem mindenki, de a többség), és habár nincsenek erősítő edzéseink, és otthon sem gyúrunk, mégis erősebbek vagyunk, mint a mai "fiúk" 90%-a. Pedig mi sem vagyunk nagyon kigyúrtak. Kérdem én, hogy jöjjek össze egy lusta, hájas, kocka disznóval? Aki egy izmos, jól kinéző, bátor, okos, nem lusta(!!!) fiúval szeretne összejönni, lényegében csak foglaltat talál. Mi ez? Felcserélődtek a nemek? Undorítónak tartom a mai "fiúk" 90%-át. Az én osztályomban pedig csak ilyen jár sajnos.

2021. aug. 4. 10:08
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

#10

Az osztályon kívül sem jobb a helyzet. Még a fiú sporttársaim közt is van dagadt, akinek jó teste van, ő még vagy foglalt, vagy csak kihasználna engem.

2021. aug. 4. 15:13
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez az általánosító kérdés,biztos mindenki "dagadt" vagy foglalt. Amúgy különös hópihe vagy,tudjuk. Komoly pasit meg majd akkor keress,ha meglátod a külső mögött az embert is, csak ennyit tudok mondani.
2021. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt élem át a csajokkal kapcsolatban. Vannak normális fiúk is, csak keressél, tartsál ki.
2021. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem miért fikázzátok a kérdezőt. A lányok között pont ugyanezt élem át, nem csoda, ha egy normális csaj a fiúknál is ezt látja, mert az emberek többsége átlagos, hanyag és igénytelen.
2021. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

Én elég vékony, szálkás testalkatú vagyok, rendszeresen végzek fizikai munkát, mégsem kellek a kutyának se. Ez ilyen :D

17f

2021. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
0%
Jaaj, csak nem Rubint Réka vagy?
2021. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
92%
Én egy pár évvel idősebb vagyok a 9. osztálytól, de az szinte tuti hogy egy lány nem lenne erősebb nálam lol van rajtam valamennyi felesleg műtétek miatt, de régebben sokat úsztam és edzettem és most kezdem visszahozni. De szeretek pihenni/lustulni és "kockulni" (értem itt a gépezést) ezek nem zárják ki azt hogy valaki odafigyeljen magára. Szóval megnyugtatlak kérdező ha még valaki közel is áll a leíráshoz amit szeretnél az szinte biztos hogy ilyen előítéletességgel és ennyire csak a külsőre koncentrálva nem akarnék veled ismerkedni.
2021. aug. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 Senior Séf ***** válasza:
35%
2021. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
#15 nekem segíthetnél kerti asztalt csinálni, utána fagyizunk egyet. :D
2021. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az miből derül ki számodra, hogy Te vagy a többi lány erősebbek vagytok mint a fiú osztálytársaid? Ti mind sportlady-k vagytok? :)
2021. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!