Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még normális pasik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális pasik?

Figyelt kérdés
Hova fajul a világ? Az én osztályomban (9.) erősebbek a lányok, mint a "fiúk". Ugyanis az úgynevezett fiúk annyira ellustultak, és bekockultak az évek alatt, hogy lassan több zsír lesz rajtuk, mint egy vágódisznón. De tényleg. Mi, lányok, pedig felfedeztük végre magunknak a sportok világát (jó, nem mindenki, de a többség), és habár nincsenek erősítő edzéseink, és otthon sem gyúrunk, mégis erősebbek vagyunk, mint a mai "fiúk" 90%-a. Pedig mi sem vagyunk nagyon kigyúrtak. Kérdem én, hogy jöjjek össze egy lusta, hájas, kocka disznóval? Aki egy izmos, jól kinéző, bátor, okos, nem lusta(!!!) fiúval szeretne összejönni, lényegében csak foglaltat talál. Mi ez? Felcserélődtek a nemek? Undorítónak tartom a mai "fiúk" 90%-át. Az én osztályomban pedig csak ilyen jár sajnos.

2021. aug. 4. 10:08
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas vagy

1. Van feleségem

2. Nem szeretem a hazug lányokat

3. Fekete öv-es karatés vagyok

4. A feleségem sportról,de neki sincs ekkora karja mint neked



Ergo hazudsz

2021. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy hazudik.

Saját szememmel láttam olyan 17 éves lány ismerősöm, aki kötélmászó versenyekre járt meg kondizott és 37-es karja volt.

Kiskorától lezdve pedig tornász volt.

2021. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Arról azért nem volt szó, hogy te ilyen IFA lökhárító fejű valamivé akarod gyúrni magad... Egy normális férfinak ilyen nőre nincs szüksége. :D
2021. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt a fiúkkal kérdésre elég egyszerű a válasz. Van olyan, hogy kondi, ahová nem csak lányok járnak. Komolyan a saját osztályotból nem kell turkálni, ha nem preferáltot augusztusban méghozzá.
2021. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
0%
#19 Írj egy elérhetőséget, én benne vagyok. Mondjuk a fagyi már lehet, hogy kimarad :D
2021. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!