Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még normális pasik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális pasik?

Figyelt kérdés
Hova fajul a világ? Az én osztályomban (9.) erősebbek a lányok, mint a "fiúk". Ugyanis az úgynevezett fiúk annyira ellustultak, és bekockultak az évek alatt, hogy lassan több zsír lesz rajtuk, mint egy vágódisznón. De tényleg. Mi, lányok, pedig felfedeztük végre magunknak a sportok világát (jó, nem mindenki, de a többség), és habár nincsenek erősítő edzéseink, és otthon sem gyúrunk, mégis erősebbek vagyunk, mint a mai "fiúk" 90%-a. Pedig mi sem vagyunk nagyon kigyúrtak. Kérdem én, hogy jöjjek össze egy lusta, hájas, kocka disznóval? Aki egy izmos, jól kinéző, bátor, okos, nem lusta(!!!) fiúval szeretne összejönni, lényegében csak foglaltat talál. Mi ez? Felcserélődtek a nemek? Undorítónak tartom a mai "fiúk" 90%-át. Az én osztályomban pedig csak ilyen jár sajnos.

2021. aug. 4. 10:08
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
47%
És a fiúk, hogy viselik ezt a hátrányt ennyi erős, izmos lánnyal szemben?
2021. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok a többi lánynak is, fantasztikusan izmosak! 💪💪😊
2021. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
34%
Mi ez az izom mánia? Engem nem érdekel ki és mennyire izmos, de az rohadtul zavar, hogy egy padot is nekünk lányoknak (5 lány ,32 fiú) kell eltolni helyettük, mert arra sem képesek.
2021. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:

#31

Nem érdekli őket

2021. aug. 6. 22:13
 35/55 A kérdező kommentje:

#33

Ez engem is zavar, de amíg a másik fél nem hajlandó változtatni...

2021. aug. 6. 22:14
 36/55 anonim ***** válasza:
24%

Most már meg értem, miért nem találsz normális fiut a környezetedben.

Nem érdekli őket semmi, sema sport, mozgá, sem a kinézetük és az sem, hogy talán szégyen rájuk nézve, hogy gyengébbek mint a lányok. 😑

2021. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
24%
#33 Jogos a felháborodásod!
2021. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Szerintem is atomcikik. Legszívesebben porrá zúznám őket! De ők jól elvannak így. Egyedül egy fiú osztálytársamat láttam nővel, egy elég csinossal, formással, ő sem izmos, távolról sem, vékony, de egy nagyon jó ember, és mellette nem hányinger kinézetű. Ő az egyetlen fiú osztálytársam, akit kedvelek
2021. aug. 6. 22:20
 39/55 anonim ***** válasza:
75%
36-os bicepsz nem nagy xd Életemben nem edzettem, és 40-es a kezem xD
2021. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
37%
Akkor lehet engem is kedvelnél, bár gondolom egy még sportosabb, izmosabb fiu az eseted, nem olyan, aki nálad nem nagyobb, bár ki tudja. Ugy veszem észre, hogy a belső tulajdonságokat is értékeled. 😊
2021. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!