Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk,mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,mi lenne a véleményetek egy ilyen lányról? Mernétek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Külsőre topmodel alkat,gyönyörű az arca,stílusos.

Személyiségre kedves,de nagyon visszafogott,zárkózott,nehezen nyit,de nagyon elfogadó és törődik másokkal,viszont félénk és csendes is,nagyon keveset beszél,csak a hozzá közel állókkal vagy ha kérdezik.

Mindenkivel jól kijön ,de egy közeli barátja sincs,sokszor egyedül van. Sportokban és művészetekben jó,szereti az állatokat. Közösségi médiában nem aktív,soha nem posztol ki semmit,nem bulizós típus,hűséges.


Igazából rólam van szó,csak érdekelne hogy eddig miért nem közeledett meg hozzám senki.



2021. dec. 18. 17:00
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
72%
Ideálom vagy! Sok hasonlóság is van bennünk. 🙂
2021. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi magabiztos vagy?:) ritka az ilyen lány amúgy:D


Ilyen a kiszemeltem nekem is, csak ő néha posztol közösségi médiára.

2021. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
88%

Ha élőben is bejönnél, akkor simán kezdeményeznék. Leírás alapján nehéz dönteni, de szerintem ne aggódj, biztos lesz olyan, aki észrevesz.

19F

2021. dec. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 B.dávid.F ***** válasza:
91%

Bejönne

csak én is vissza húzódó vagyok így én sem merek kezdeményezni

Igyekszem változtatni rajta de nem megy

egyébként nincs megirva hogy lányok nem kezdeményezhetnek

Üdv 18/f

2021. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem itt valami hiba van. Tökéletesnek írod magad, amivel nincs is semmi baj. Csak nem értem hogy akkor hogy nem próbálkozik be senki. Elfogadó vagy, törődsz másokkal, nem értem. Biztos minden úgy van ahogy állítod?
2021. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

"Alapból jobban szeretem a csendesebb lányokat, szóval én igen de csak módjával. Viszont a legtöbb ember nem tudja ezt hova tenni ha valaki ilyen, és inkább nem foglalkozik egy ilyen emberrel. Legyen az nő vagy fiú..."


Ez lehet a gond. Teljesen ezt tapasztaltam meg én is.

2021. dec. 19. 19:00
 17/41 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, pl tök normális üzenetet írtam, nem is ismerkedési szándékból. Ezt egy kérdés előzte meg, de te ignorálod az embereket. Miért?
2021. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Mert írtam,hogy online nem vagyok aktív. És tényleg csak a kérdésemre szerettem volna válaszokat kapni.
2021. dec. 19. 19:11
 19/41 anonim ***** válasza:
84%
Ellehetetlenítesz mindent. Így egyébként nem tudnak igazán segítő választ adni sem. Azt mondtad ha kérdeznek válaszolsz.
2021. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Oke lehet igazad van,nemtudom... De már elég választ kaptam(és privatot is). A normális válaszokat köszönöm!
2021. dec. 19. 19:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!