Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk,mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,mi lenne a véleményetek egy ilyen lányról? Mernétek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Külsőre topmodel alkat,gyönyörű az arca,stílusos.

Személyiségre kedves,de nagyon visszafogott,zárkózott,nehezen nyit,de nagyon elfogadó és törődik másokkal,viszont félénk és csendes is,nagyon keveset beszél,csak a hozzá közel állókkal vagy ha kérdezik.

Mindenkivel jól kijön ,de egy közeli barátja sincs,sokszor egyedül van. Sportokban és művészetekben jó,szereti az állatokat. Közösségi médiában nem aktív,soha nem posztol ki semmit,nem bulizós típus,hűséges.


Igazából rólam van szó,csak érdekelne hogy eddig miért nem közeledett meg hozzám senki.



2021. dec. 18. 17:00
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
91%
Énis ilyen vagyok, kicsit megijedtem hogy valaki titokban engem ír le:D de aztán írtad hogy az te vagy.
2022. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!