Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk,mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,mi lenne a véleményetek egy ilyen lányról? Mernétek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Külsőre topmodel alkat,gyönyörű az arca,stílusos.

Személyiségre kedves,de nagyon visszafogott,zárkózott,nehezen nyit,de nagyon elfogadó és törődik másokkal,viszont félénk és csendes is,nagyon keveset beszél,csak a hozzá közel állókkal vagy ha kérdezik.

Mindenkivel jól kijön ,de egy közeli barátja sincs,sokszor egyedül van. Sportokban és művészetekben jó,szereti az állatokat. Közösségi médiában nem aktív,soha nem posztol ki semmit,nem bulizós típus,hűséges.


Igazából rólam van szó,csak érdekelne hogy eddig miért nem közeledett meg hozzám senki.



2021. dec. 18. 17:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez egy csali kérdés.
2021. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Cubina ***** válasza:
89%

Ha tényleg topmodell tested, gyönyörű arcod van és stílusos vagy, akkor bottal kéne elzavarnod a sok jelentkezőt. A férfiak először a külsőt látják, és ha az vonzó számukra, akkor mindenképp meg akarják ismerni a nőt. Ha zárkózott vagy, az nem lehet kizáró ok a közeledésnél, hiszen senki se tudja, milyen vagy belül, amikor odamegy ismerkedni.


Az is "gyanús" kicsit, hogy nincs közeli barátod, ennek valami oka van. Nem lehet, hogy másoknak is mindig arról panaszkodsz, hogy ezzel a testtel és arccal miért nem közeledik senki hozzád?


Hozzám sokan közelednek, mert csinosan öltözöm és az emberek/férfiak szerint szép vagyok és olyan kisugárzásom van, ami odavonzza hozzám a férfiakat és úgy az embereket is általában.

Én nem találom magam szépnek, a kisugárzás igaz lehet, és szerintem inkább a kedvességem miatt közelednek hozzám, pedig én is visszahúzódó vagyok. Egy mosoly, a mások iránti törődés, egy kedves szó, humorérzék rengeteget számít. Aki megismert, szeret velem lenni, mert lehet rám számítani, tudok titkot tartani, tanácsot adok, segítséget nyújtok ha látom, hogy valakinek szüksége van rá, legyen az barát vagy egy teljesen idegen ember, és nem várok cserébe semmit. És amikor én vagyok bajban, akkor látom, hogy mennyi barátom van.

Olyan is történik sokszor, hogy az utcán teljesen idegenek (férfiak/nők) leszólítanak, megdícsérnek úgy, hogy még meg se szólaltam. Lehet, hogy a kisugárzás messziről is működik.


Szóval ha nekem ilyen sikereim vannak úgy, hogy 40 fölött vagyok (bár 30-nak néznek), nem vagyok egy szépség és normál alakom van, akkor neked a topmodell alakkal és gyönyörű arccal nem szabadna, hogy ilyen ismerkedési problémáid legyenek.

2021. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
95%
Valamiért azt érzem,hogy te kedves kérdező ellököd magadtól az embereket. Ez megmagyarázná miért nincsenek közeli barátaid,és miért nem akarnak közeledni feléd.
2021. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 Cubina ***** válasza:
75%

Szerintem ő az a fajta lány, aki a stílusos ruhjában úgy járkál, mint Diana hercegnő, akkora egója van, hogy 2 km-ről látszik, ezért minden lehetséges jelölt kitér a Lady útjából, aki jól kihúzza magát, plusz van alatta 10 cm sarok, így simán átnézhet mindenki feje fölött. Észre se venné ha valaki elindulna feléje, mert csak a kirakatokat nézi, és felfelé is néz, mert a csillagokat akarja elérni. Az arcán olyan kifejezéssel, hogy ő a legjobb, legszebb, mindenki felett áll és hozzá képest mindenki más apró szürke egér. Lehet, hogy az ismerősei poénból mondták neki hogy gyönyörű topmodell, ő meg komolyan vette.

Egyébként ezt könnyen ki lehet deríteni. Rakjon ki magáról egy teljes alakos képet, amin látszik a topmodell alkat és a gyönyörű pofika. Majd itt a közönség eldönti, hogy tényleg topmodell és gyönyörű-e. :) Ha valóban gyönyörű és topmodell test, akkor viszont belül van nagy gáz, ha ilyen főnyereményre senki se ugrik. Vagy pedig mindenki melegecske vagy vak.

Vagy még az is lehet, hogy transznemű, fiúból lett lány, tökéletes nő lett belőle szerinte, szépen kifesti magát, csinos ruhát vesz fel, közben nem veszi észre, hogy egy 190 cm magas "nő" nulla csípővel, zéró mellekkel, focista lábakkal és erőteljes férfias vonásokkal, Cyrano orral nem túl hihető és eladható, mint női egyed. Hány ilyet látni!

Kezdek gyanakodni. :) Viccelődök itt, közben lehet hogy beletrafáltam a problémába. :)

2021. dec. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, egy alakos kép nem ártana. Arról nem lehet megmondani hogy ki ő, arc nem is kellene. Háttér is lehet semleges.
2021. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Nem fogok ismeretlen embereknek semmilyen képet küldözgetni!


#34 Az a fajta lany akinek szocfóbiája van,depressziója,és még sok más baja mert regen az iskolában mindenki bántotta,szülei nem foglalkoztak vele. És már írtam nemtudom hány válasszal ezelőtt,hogy valószínűleg ez a baj. A zarkozottsag,valaki azt írta hogy nem adok esélyt az embereknek. Ez is igaz lehet. De ne ítélj meg úgy engem hogy nem is ismersz. És az hogy a válaszod fel lett itt pontozva,(az hogy úgy bántasz szoban és megítélsz egy lanyt, csak mert van egy kis egeszseges onkepem) ez tökéletesen mutatja ennek az oldalnak a színvonalat.

2021. dec. 28. 12:40
 37/41 A kérdező kommentje:

#34 "Lehet, hogy az ismerősei poénból mondták neki hogy gyönyörű topmodell, ő meg komolyan vette."


Ha már így megítéltel,hogy tudjál is rólam valamit:

Amit leirtam,mindent onnan vettem magamról,hogy korábban modellkedtem. Ne aggódj,kaptam bőven kritikát attól még ott is. Csak otthagytam,mert írtam hogy szocfobiam,depresszióm,panibetegsegem lett.

2021. dec. 28. 13:03
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
De ha leszólod az oldal színvonalát, akkor miért itt vagy? Ha nem akarsz emberekkel egy ANONIM oldalon sem beszélgetni akkor kérlek legalább fordulj pszichológushoz. Jót tenne ha beszélgetnél emberekkel. Én is hasonlóan jöttem erre az oldalra, de azóta találtam itt 1-2 havert, barátot. Valaki pl tanulni segített innen.
2021. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
87%
Várjunk egy picit. Topmodell alkaton azt érted hogy kórosan sovány vagy, vagy azért normálisan nézel ki? 😅 Nem kötekedésnek de ez a legutóbbi hozzászólásodnál felmerült bennem, és ha tényleg nagyon vékony vagy az szerintem az emberek többségének taszító, az is lehet akár baj.
2021. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Cubina ***** válasza:
69%
Erre nem is gondoltam, tényleg igaza van a 39-esnek. A topmodell alkat anorexiás testet takar. Köztudott, hogy a legtöbb modell ebben a betegségben szenved, mert minél soványabbak, annál jobb. Úgy kell kinézniük, mint egy sétáló fogas. Az ilyen test jó a modellszakmában (bár én kétlem, hogy mutatós, vagy kívánatos lenne), de taszító a való világban. Kinek tetszene egy anorexiás test? Ha viszont nem vagy ijesztően sovány, akkor topmodell alkat sem vagy. :)
2021. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!