Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az olyan fiúk akik egész nap játszanak a gépen és nincs életük?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 09:37
 81/101 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jön be, mert általában az ilyen emberek igénytelenek és üresek. Semmiről nem tudnak beszélni és semmivel sem tudják felkelteni a nők figyelmét.
2022. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 A kérdező kommentje:
az első kommentemben írtam hogy szoktam tisztálkodni (magyarul nem vagyok igénytelen) és elég sok mindenről lehet velem beszélgetni
2022. márc. 17. 16:59
 83/101 anonim ***** válasza:
96%
Ha egész nap játszol a gépen miről lehet veled beszélni? Csgo vagy lol? Esetleg Valorant?
2022. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 A kérdező kommentje:
akkor most én is kérdezek valamit: TE JÁRTÁL MÁR A MARSON? Nem? Akkor nem is lehet veled beszélni róla?
2022. márc. 17. 17:28
 85/101 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem releváns amit mondasz.


Ha valaki egész nap elzárkózik a világtól, elbújik az internetes játékok mögé az nem ismeri világot és nem tud miről beszélni.

2022. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 anonim ***** válasza:
95%

És az egésznapos gépezés egy függőséget jelent, a függőség mögött pedig súlyos okok, következmények vannak, amelyek nem vonzóak a lányoknak.


Valami elől menekülsz amikor egész nap csak kockulsz.

2022. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 A kérdező kommentje:

"Valami elől menekülsz "


ez f@szság, csak én ezt élvezem, nem szeretek kimozdulni. nem mindenki extrovertált mint te, azt hiszed hogy attól hogy valaki szeret játszani az már menekül valami elől, ki is a szűk látókörő akkor?

2022. márc. 17. 17:50
 88/101 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges bármit is írni neki. Majd megtanulja a saját kárán, hogy ez az életstílus nem jó.
2022. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 anonim ***** válasza:
95%

Tulajdonképpen a kedves kérdező semmire nem adott konkrét választ, bármit is kérdeztünk.

Csak annyit tud írni, hogy f@ság, meg honnan tudhatjuk mi azt, és hogy okos, és bármiről tud beszélgetni, és mi közünk hozzá.

De eddig tőle semmi konkrétum nem hangzott el.

Ezen csak nevetni lehet.

2022. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim ***** válasza:
88%

"ez f@szság, csak én ezt élvezem, nem szeretek kimozdulni. nem mindenki extrovertált mint te, azt hiszed hogy attól hogy valaki szeret játszani az már menekül valami elől, ki is a szűk látókörő akkor?"


Képzeld el, sok introvertált van aki bulizgatni jár, igaz kicsit visszafogottabb.


Nem kifogásokat kell keresni, hanem meg kell dolgozni egy barátnőért.

2022. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!