Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az olyan fiúk akik egész nap játszanak a gépen és nincs életük?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 09:37
 61/101 anonim ***** válasza:
91%
nem kéne tovább etetni a trollt... mondjuk face2face egy maflás azért kijárna 🤔
2022. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 anonim ***** válasza:
91%
hát nagyon nem:)
2022. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/101 A kérdező kommentje:
#61 ha ennyire idegesítelek akkor minek vagy itt? senki nem fogott pisztolyt a fejedhez hogy nyisd meg a kérdést és válaszolj rá
2022. márc. 16. 23:42
 64/101 anonim ***** válasza:
96%
Áldom az eget hogy ki tudtam szakadni az örökös gépezésből, abba menekültem gyerekkoromban kb 13 éves koromig. Azóta már elképzelni sem tudom hogy lehet egész nap a gép előtt ülni. Felszabadultnak érzem magam azóta, kinyílt előttem a világ. Javaslom neked is. Ja és nem, 1 nőnek sem jön be az ilyen pali mint te. Miről tudnál beszélgetni egy nővel, a Minecraftrol vagy a Google maps-ről? De tényleg, ez komolyan érdekel. Ha a gépezés az életed 99%-át tölti ki a többit meg az alvás akkor te milyen témákban tudsz megnyilvánulni?
2022. márc. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/101 A kérdező kommentje:

"akkor te milyen témákban tudsz megnyilvánulni?"


képzeld, elég sok mindenben, amúgy pont hogy a lányok nagyrésze nem tud semmilyen témában megnyilvánulni, nagyon idegesítő mikor próbálnék beszélgetni egy csajjal, de csak egy szavas üzeneteket ír meg minden második szava az "Xdd" na akkor most ki nem tud megnyilvánulni?

2022. márc. 17. 10:17
 66/101 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon nem...
2022. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mert hiába szeretek én is lányként játszani, nem lehet egész nap azt csinálni, ráadásul szingliként olyan párt keresnék, aki világot szeretne látni, el lehet vele kb. bárhova menni és nem lenne vele unalmas az életem""" na ez már tiniként pénzes hapit akar..
2022. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/101 anonim ***** válasza:
91%
#65 Mondj már pár témát, hogy mikről lehet veled beszélni!
2022. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 A kérdező kommentje:

"na ez már tiniként pénzes hapit akar.."


Na igen, közbe ő meg semmit nem tud nyújtani a testén kívül

2022. márc. 17. 14:15
 70/101 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen lány. Illetve, aki mégis ilyen, azzal senki sem akar találkozni.
2022. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!