Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az olyan fiúk akik egész nap játszanak a gépen és nincs életük?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 09:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
96%
Ha meg éhes vagy ott a Pizza King web oldala, csak odagörgetsz, megnézel pár menüt, és jól is laktál, arra sem kell költeni, több marad a semmiből videókártyára 😀
2022. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 A kérdező kommentje:
vicces egyébként hogy eddig senki nem válaszolt értelmesen a kérdésre, csak fikázni tudtok engem
2022. márc. 16. 12:00
 23/101 anonim ***** válasza:
94%
De, én válaszoltam, hogy nem!
2022. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 A kérdező kommentje:
de azt senki nem írta hogy igen
2022. márc. 16. 12:03
 25/101 anonim ***** válasza:
95%
Mert evidens, hogy erre nem lehet igennel válaszolni. Úgy meg én is elmondtam hogy nem, és ki is fejtettem hogy miért, szóval nem mondhatod hogy nincs normális válasz
2022. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom ember.. Ez vagy kamu, vagy tényleg csak egy unatkozó provokatív kérdés.

Nagyon jók a válaszok egyébként😂👌🏼 Jót nevettem

Ne álmodozz senkinek nem jön be ez, legálabbis egy normális embernek biztos nem.

Ismerek pár ilyet, hát valóban sose lesz nőtök.. Még a magatok élete sem érdekel nemhogy egy nőé aki mellettetek lenne, esélytelen.

De szived joga ráérsz játszogatni :D És a felfogásoddal az egész gondolatmeneteddel is baj van, süt belőled az éretlenség és gyerekesség, szemtelenség

2022. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 anonim ***** válasza:
82%

Alapból azt írtam volna, hogy bizonyos határok között ez nem feltétlenül probléma, de te, kérdező, kivételesen súlyos eset vagy.


Ha valakit ennyire nem érdekel semmi, akkor ott már gyerekként nagyon eltoltak valamit. Plusz a túlzásba vitt gépezés iskolapéldája vagy.


Az oké, hogy te a google mapsen bármilyen tájat megnézel, wikipédián bármilyen kultúrát megismersz, nem is az a gond, hogy ennyire szűk látókörű vagy, hanem az, hogy a saját véleményed alapvető igazságnak veszed, és mindenki, aki mást mond, hülye. (Ne mondd, hogy nem így gondolod, egyértelműen látszik a válaszaidból.)


Mindenkit más érdekel, más az értékrendje, mást tart fontosnak, mást akar elérni az életben. Akinek ambíciói vannak, céljai, álmai, vagy épp más hobbijai, az nyilván nem vágyik egy olyan partnerre, aki egész nap ül, és játszik, és ezen kívül nem érdekli semmi és senki. Pl. egy sportos, örökmozgó lány mit tudna egy ilyen sráccal kezdeni? Vagy egy aktív szociális életet élő lány? Egy természetbarát? Valljuk be, a legtöbb hobbival, érdeklődési körrel ez összeegyezhetetlen.


Persze, mindenki egy egyéniség, de ilyenkor érdemes elgondolkozni, hogy nem benned van-e a hiba. Ha évek óta így élsz, a te IQ-d valószínűleg tényleg 20 alatt van, erre utal az is, hogy egy gyerekben csak a bőgést és a pelenkázást látod. Igen, ezért mélyen elítéllek, de nem azért, mert nem akarsz gyereket, mert ez mindenkinek a saját döntése. Azért ítéllek el, mert SZERINTED AKI GYEREKET VÁLLAL, AZ HÜLYE! Uramég. Fun fact, belénk van kódolva, hogy gyereket akarjunk, nem csak a nőkbe, a férfiakba is. Teljesen normális. Ma már nagyobb a választék, van, aki karriert akar, van, aki nem érzi úgy, hogy értene a gyerekekhez. De bármelyik álláspontot képviseled, nem nézhetsz le azért másokat, mert mást gondolnak. A "ki akar manapság gyereket?" kérdésre pedig a válasz az, hogy az emberek többsége akar. Ha majd kibújsz a barlangodból valaha, akkor meglátod.


Hacsak nem változtatsz az életmódodon, megmaradsz magadnak. Egy kis önfejlesztés, önismeret nem ártana (ha ismeretlenek a fogalmak, ott a barátod, a wikipédia :)). Vagy ha eddig nem is jutsz el, gyakorold az empátiát, az elfogadást, akkor legalább nem utál meg mindenki fél másodperc alatt, ahogy itt kábé az összes válaszoló.


16/L

2022. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim ***** válasza:
95%
#27 Ugye tudod, hogy fölöslegesen készültél fel ilyen beszéddel? Elég végigolvasni a kérdést, és rájön az ember hogy csak trollkodásból írta a témát a kérdező :D
2022. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
92%
De hogy lehet ilyen hülye kérdést feltenni? Szerinted? Azt szeretik aki dolgozik értük, vagy elviszi őket nyaralgatni folyton.
2022. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 A kérdező kommentje:
ja amúgy minél intelligensebb valaki annál kevesebb gyereket vállal, pl a cigányoknak 6-8 gyereke van (vagy több) a magyaroknak max 2-3, nekem 1 se lesz mivel nagyon okos vagyok
2022. márc. 16. 12:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!