Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az olyan fiúk akik egész nap játszanak a gépen és nincs életük?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 09:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
97%
Igen, úristen, pont ilyen férfit keresek! Ahogy olvasgattam a kommenteket egyre jobban megtetszettél, a stílusod, ahogy másokkal bánsz... Nekem egy ilyen pasi kell. Bár az kicsit zavar, hogy állításod szerint szoktál tisztálkodni és okos vagy, nekem ezek nem igazán férnek bele egy kapcsolatba.
2022. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:

Ahogyan felettem is valaki megmondta, nem kifogásokat kell keresni és azok mögé bújni, hanem meg kell küzdeni egy nőért.


Az nem az egész napos kockulással fog megvalósulni.

2022. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 A kérdező kommentje:

"meg kell küzdeni egy nőért."


én biztos nem fogok, ez milyen állatias dolog már....amúgy miért pont a férfinak kell megküzdeni a nőért? miért nem fordítva?

2022. márc. 17. 21:10
 94/101 anonim ***** válasza:
94%

Te akarod a nőt, vagy a nő akar téged?:)


Látod?


Még mindig a kifogásokat keresed.

2022. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 A kérdező kommentje:
akarom de minek küzdjek meg érte?? ha ő is akar engem akkor semmi értelme, ha meg nem akar akkor meg akárhogy küzdhetek, nem fog menni
2022. márc. 17. 21:22
 96/101 anonim ***** válasza:
96%

"akarom de minek küzdjek meg érte??"

Ez olyan mintha ezt mondanád: Éhes vagyok de minek vegyek enni?


Remélem érted a kettő közti párhuzamot.


Küzdeni egy lányért nem nehéz, ha tényleg megfogott téged. Nem egy borzalom, nem egy muszáj dolog.


Neked a személyiséged kellene rendbe rakni elsősorban és utána csajon gondolkodni. - Tutira ismered a tipikus mondást, hogy "még nem állok készen egy kapcsolatra". Talán igaz is rád, csak be kell, hogy ismerd a dolgokat és őszintének kell magaddal lenni ehhez.

2022. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 A kérdező kommentje:
az állatok szoktak megküzdeni a nőstényért....vágod EMBERT KÜLDTÜNK A HOLDRA de még mindig ott tartunk hogy meg kell küzdeni a nőért?? ha 2 ember bejön egymásnak akkor nincs értelme "küzdeni" ha meg nem akkor meg azért nincs...ne legyetek már ennyire sötétek
2022. márc. 17. 22:05
 98/101 anonim ***** válasza:
95%
A küzdés nem párviadalt jelent, hanem annyit hogy valami minimumumot tegyél egy kapcsolatért, fejezd ki az erdeklődésed. Hívd el randire, vidd el kávézni, csináljatok együtt programot.
2022. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 anonim ***** válasza:
94%

Akkor a "küzdeni egy nőért" fogalmat rakd rendbe magaddal.


Mindig valami kifogás mögé bújsz. Vagy megváltoztatsz valamit sajátos értelmezésnek, vagy csak lehülyézed, vagy amit éppen kitalálsz. Esetleg kiforgatod.



Nem lenne könnyebb belátni a dolgokat és cselekedni? Nagyon egyszerű.

Nőt szeretnél? - Igen.

Akkor kezdj el olyan dolgokkal foglalkozni, ami nem az, hogy egész nap játszol.


Fent leírták nem 1x, hogy miért NEM. De csak kifogás. Nem lehet, hogy fáj az igazság és csak megracionalizálod magadnak (vagy meghazudod) azt ami kevésbé fáj?


Attól, hogy panaszkodsz és kifogásokat keresel nem változik semmi.


Ne az az érv jöjjön most fel, hogy bezzeg másnak mennyi csaja van... Attól a te lehetőségeid nem romlanak, hogy legyenek csajaid. (Vagy nőd/csajod)

2022. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
96%
Lassan odalyukadunk ki, hogy bármit lehet neked mondani nem érted meg. Vagy csak nem akarod.
2022. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!