Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok lemaradva ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok lemaradva ha 18 évesen soha nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Már az is felmerült bennem hogy van-e értelme élni magányosan és hogy valaha lesz-e gyerekem, rettentően frusztrál a dolog pedig eléggé lényegtelenül hangzik viszont engem ez kiborít.

Még soha nem ismerkedtem élőben, nagyrészt mivel úgy érzem mindenki csak elutasítana és a mai "férfi magányból" kiindulva reménytelennek tanálom magam és még nem tudom hogy egyátalán a külsőmmel lenne a gond, pedig nem vagyok kövér.


2022. nov. 16. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
6-os, ez nálam fordítva zajlik, mivel hogy kezdek leépülni érzelmileg és mentálisan, egyre inkább csak frusztrálódok ezen kívül rngetek dolog miatt, úgy pár éve úgy voltam hogy jól elvoltam egyedül is csak sajnos FIZIKAILAG felnőttem és már az egyedüllét is negatív ingereket vált ki belőlem, eddig ahogy mondom elvoltam egyedül is!
2022. nov. 16. 15:52
 12/63 A kérdező kommentje:
8-as, sajnos ez nálam teljesen máshogyan működik, úgy gondolom nekem valamilyen súllyosabb pszichés problémám lehet, mivel minnél többet járok emberekk közé annál rosszabul érzem magam, sokkal inkább szorongok és idővel teljesen komolytalan vagyok egy társaságban.Pszichológushoz rendszeresen 2 hetente járok, mivel többször nem engethetem meg magamnak hogy hiányozzak a munkahelyemről.Hidd el, az elmúlt időben rengeteget tettem magamért és a környezetemért, de mégis mindhiába...
2022. nov. 16. 15:56
 13/63 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy egyátalán nem megfelelésből van jelen ez a magány átali életkedvtelenség, egyszerűen lelkileg úgy érzem vágyok egy társra akivel együtt jól érezhetnénk magunkat főleg bolondozhatnánk, törődhetnénk egymással ebből nagyrészt én szeretnék adni és, lenne valaki akivel kitudnék mozdulni hogy ne álandóan egyedül járjak ki, mert már beleúntam és minden rosz\jó eseményre ami egy párkapcsolatban történik, ezt eléggé laikusan fogalmaztam, de remélem értitek a lényeget.
2022. nov. 16. 16:04
 14/63 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva van: mivel ilyen az önképed, azért vagy egyedül. Pl. ezekből lesznek a depressziósok. Én is ilyen voltam. Bárcsak már akkor elmentem volna terápiába! Sok nyomort megúsztam volna én is, meg a környezetem is.
2022. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
Majd ha 25 éves leszel, akkor kezdheted aggódni
2022. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
15-ös, nyugi ha egyátalán megélem azt a kort akkor még azon túl se gyógyulok meg, szóval èrtelmetlen dolog ezen aggódni ha úgyse fog változni semmi.
2022. nov. 16. 17:42
 17/63 A kérdező kommentje:

Ami leginkább bánt az lenne hogy 14 évesen belém volt zúgva egy osztálytársam akibe ráadásul én is tövig beleszerettem, viszont akkoriba olyan mértékben gyökér voltam hogy voltak rá alkalmak mikor ő kezdeményezett csakhogy annyira zavarban voltam hogy még egy értelmes mondatot se tudtam kinyögni, sőt simán akár a sz€x is megtörténhetet volna mivel ő súgta a fülembe hogy csinálná velem :D

De sajnos akkor még egyátalán nem áltam készen hogy belemenjek egy ilyen helyzetbe, amit visstamenőleg rettentően bánok most úgy érzem lemaradtam mindrnről és 20 felett is virgó maradok ez tudom nagyon bután hangzik de már rettentően kivagyok éhezve, néha már azon is gondolkozok hogy lehet prostival kéne megoldanom mielőtt elszalad a fiatalkor és később ez miatt tövig frusztrált leszek

2022. nov. 16. 18:01
 18/63 A kérdező kommentje:
A jövőtől való félelmem sokkal intenzívebb mint a multban rekedés
2022. nov. 16. 18:02
 19/63 anonim ***** válasza:
Mi történt veled az elmúlt 18 éven, hogy semmilyen szociálisan abszolút nem fejlődtél? Mivel foglalkoztál a szabadidődben, miért nem kerested az emberek társaságát? Jelenleg mit csinálsz munka után, hétvégén?
2022. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

19-es van egy olyan érzésem hogy roszul èrtelmezted a amiket leírtam ha egyátalán elolvastad őket mindegy.

A lényeg hogy nem teljesen mondhatni hogy egyátalán nem frjlődtem mivel pl. online voltak haverjaim akikkel megvoltam, de ez is csak 16-17 évesen volt.Szabadidőmben annó 11-15 éves koromig játékfüggő, szociál fóbiás voltam és vagyok jelenleg is, csakhogy akkoriban még nem érdekeltek annyira a emberi kapcsolatok így mondhatni megvoltam így is.A gond csak 16 éves korom elején kezdődött mikor teljesen megváltoztam egyszerűen megúntam a játékfüggőségrt igy elkszdtem társalogni online, rengetek lánnyal ismerkedtem és abból talán ha nem lennék idióta akkor legalább meglett volna az első kapcsolatom az nem lényeges hogy online.

Viszontkb az újj év kezdete óta megint beszigetelődtem de olyannyira hogy egyátalán nem érdekel semmi, online már meguntam az egészet, élőben viszont egyátalán nem vagyok képes ismerkedni a gátlásaim miatt.Jelenleg a hétvégét ugyanúgy töltöm, de vasárnap hál istennek osztálykirándulásra megyünk 3 nappra így kissé kikapcsolódhatok, de valószínüleg a szoc. Szorongásom nagyrészt tönkretesz mindent...

Még annyi hogy munka után hazaérek és lepihenek annyira fáradt leszek hogy az már beteges úgy hogy nem végzek olyan leterhelő munkát.

Iskolából hazatérve ugyanez van.

2022. nov. 17. 05:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!