Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok lemaradva ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok lemaradva ha 18 évesen soha nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Már az is felmerült bennem hogy van-e értelme élni magányosan és hogy valaha lesz-e gyerekem, rettentően frusztrál a dolog pedig eléggé lényegtelenül hangzik viszont engem ez kiborít.

Még soha nem ismerkedtem élőben, nagyrészt mivel úgy érzem mindenki csak elutasítana és a mai "férfi magányból" kiindulva reménytelennek tanálom magam és még nem tudom hogy egyátalán a külsőmmel lenne a gond, pedig nem vagyok kövér.


2022. nov. 16. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:
60as, változás az történt hogy külföldön dolgoztam és végigutazgattam az országoat, de ilyen sociális részen semmi se történt, sőt méginkább elizolálodotam az emberektől, mégerősebb lett a szociális fóbiám, napi szinten vannak szuicid hajlamaim néha ilyen cselekedeteim is, lényegében én már fel adtam és egész nap az ágyban vergődök, még kikelni sincs onnan energiám
nov. 8. 15:35
 62/63 A kérdező kommentje:

Hiába vannak meg azok a értékeim amik mások szerint kivitelezhetlenek egy jó élethez mégis senkinek se vagyok egyátalán fontos és nem kellek soha senkinek, még az egyetlen szülőm az anyám aki jelen van ő is csak felszinesen van jelen.

Mindez lényegében nem zavarna ha folyton külföldön csavaroghatnék egyedül, képes lennék feltanálni magam minden kényes szituációoban stb.

Akkor nem zavarna ez a dolog, de igy folyton az jár az eszembe hogy biztosan retardált vagyok és azért vagyok szociálisan sikertelen..

nov. 8. 15:42
 63/63 A kérdező kommentje:
Jelenleg 1 év telt el azóta és semmmiben se változtam, mégis mi értelme igy letezni?
nov. 15. 16:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!