Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok lemaradva ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok lemaradva ha 18 évesen soha nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Már az is felmerült bennem hogy van-e értelme élni magányosan és hogy valaha lesz-e gyerekem, rettentően frusztrál a dolog pedig eléggé lényegtelenül hangzik viszont engem ez kiborít.

Még soha nem ismerkedtem élőben, nagyrészt mivel úgy érzem mindenki csak elutasítana és a mai "férfi magányból" kiindulva reménytelennek tanálom magam és még nem tudom hogy egyátalán a külsőmmel lenne a gond, pedig nem vagyok kövér.


2022. nov. 16. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy az ilyen srácoknak nyugodtan ajánlom a prostizást, én 18 évesen nem mentem, most 25 éves vagyok és mindig szűz, megcsömörödtem.
2022. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

Mégis miért várod el tőlem hogy legyek egy talpraesett ha nemcsak hogy hiteltelen szüleim voltak hanem önmagam se vagyok egy "géniusz" hogy rendbe hozhatsam magam, a fő probléma valójában az hogy nem hiszek az "újraprogramozásban" vagyis hogy képes lennék megváltozni ennyi iq-val,

prostihoz pedig egyenlőre egyátalán nem szeretnék menni hiába is tűnik az egyik legegyszerűbb megoldásnak

2022. nov. 29. 18:37
 53/63 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, heteroszexuális férfi vagyok, szóval mellélőtél. Lehet, hogy egy kicsit durva voltam, nem tudom. Szerintem jobb a szókimondás, a szembesítés, mint a sajnálás. Legalábbis ha jót akarok a másiknak. A sajnálkozás csak a szerencsétlenségtudatot erősíti. A düh amit esetleg keltek egy indulatos beszólással esetleg lehet egy motiváló hajtóerő.

Tehát nem rosszindulatból vagyok durva, pont ellenkezőleg!


De mondogathatod, hogy nem vagy motiválva, stb. és akkor minek változz.


De képzeld el, hogy milyen életet élsz így 5, 10, 20, 50 év múlva, és azt is, hogy milyenre vágysz! Biztos nem erre vágysz, és ez lehetne a motiváció. Persze ezért kitartóan kellene cselekedni.

szokásokon változtatni, újakat bevezetni.

Ha motiválódni akarsz, akkor bizony olvass, és ne csak fél évig. Na meg nem elég olvasni, meg hallgatni, meg nézni, nem elég, hogy tudsz valamit, ha nem csinálod. Hiába tanulod a matekórán az összeadást, ha később csakazért sem számolsz, még akkor sem, amikor kéne, mert "nincs motivációd". Ugye, milyen abszurd? Neked kell lépned, más nem lépheti, de az a büdös helyzet, hogy te azt várod, hogy valaki más csinálja, más oldja meg a te problémádat. Hát ezt nem lehet!


De mi volt a kérdésed célja? Szerintem nem megtudni akartál valamit, hanem megkönnyebbülni. Hát ez pont rossz. Az a feszültség ugyanis pont egy hajtóerő lehetett volna, mert érzed, hogy valami szar, valami vágyad van, és a vágy lehet motiváció, de te inkább itt ventillálod, megszabadulsz a feszültségtől, aztán panaszkodsz, hogy nincs motivációd. Naná, hogy nincs!

Ne csodálkozz!

Esetleg menj el egy pszichológushoz, ezt kőkeményen mondom.

Nyilván nem azért, hogy csókolózz, hanem azért mert ennél neked sokkal mélyebb problémáid vannak, csak azzal nem akarsz szembenézni, foglalkozni.

2022. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod. Megértem, hogy rossz látni, hogy a haverjaid csajoznak, szexelnek és úgy érzed te sosem éred el ezt, sőt azt gondolod, hogy mindig is egy magányos szűz maradsz. Semmi értelme ennyire görcsösen erőltetni és siettetni a dolgokat, főleg 18 évesen. Sajnos ezek a dolgok az önbizalomhiányból fakadnak. Szerintem nem kell parázni, kezdj el neten ismerkedni lányokkal, ha úgy könnyebb, randizz és a többit a kémia meg az ösztönök megoldják. Aki csókolózott már életében, az csókolózott, aki szexelt az már nem szűz és senki nem kérdezi, hogy ezek tegnap vagy 3 éve történtek vele először, nem tudom érthető-e, hogy mire gondolok. Sok sikert.
2022. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki és beszélgess lányokkal, semmi más opció nincs, 1 dolgod van kimenni holnap a városba és leszólítani egy lányt, hogy segítsen mert nem találod merre van a legközelebbi otp automata. Ezt kell megtenned, semmi mást, csak ezt és azzonnal 230%-al közelebb leszel a céljaidhoz. Plusz k@rva boldog leszel, és beindul a felfele spirál, szóval hajrá. De tényleg csináld meg, mert , ha nem akkor letudlak ám nyomozni és úgy megverlek, hogy fel nem kelsz
2022. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
0%

Egy orrhossznyival.

Egészen pontosan Orbán Pinokkió orrhosznyival.

2022. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
54es, a probléma nem az hogy mások "sikerei" zavarnak hanem hogy mivel már ennyi idős vagyok és még nem volt senkim olyannyira frusztrál mivel kivanom rohadtul az intimitást annyira hogy ezt muszalj vagyok poreszal kitölteni h tuleljem, mert ha nem teszem igy akkro depressziv hangulatom lesz itthon ideggörcseim vannak szinte és török zuzok azt hiszik be vagyok kattanva ilyenkor jah és vannak nagyon erős szuicid hajlamaim.
2023. nov. 6. 19:05
 58/63 anonim ***** válasza:
Csinálj jó diplomát, dolgozz keményen és érj el egy nettó 5-600 nettós fizetést majd 25-30 felett könnyebb lesz neked. Ekkor már jól kereső, nyugodt jófiút választanak. Addig meg kidugják magukat, kiélik magukat.
2023. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Remélem azt a kort már nem fogom megélni, amúgyis túl idióta vagyok hogy azt elérjem az életben.
2023. nov. 6. 20:24
 60/63 anonim ***** válasza:
#54 vagyok. Kérdező, 1 éve tetted ki a kérdést. Azóta semmiféle változás nem történt az életedben? Még most is csak 19 éves vagy. Hova sietsz? Amíg te nem látod magadban az értékeket, addig mások sem fogják, mert ez a fal, amit magad köré építettél ezt nem engedi. Sajnos egyre több ilyen fiatal van, mint te. Gondolom nem vagy megelégedve azzal, ahogy a szüleid neveltek, nem találod őket túl intelligensnek ahhoz, hogy egy normális fiút neveljenek. És ezért tartod magadat is idiótának, mivel egyre több csalódás ért, egyre magasabbra építetted a falat magad köré. Ez egy ördögi kör. Szerintem legelőször gondold át, hogy miben vagy jó, biztos van valami végzettséged, érdeklődési köröd, hobbid, ami érdekel és jó lehetsz benne, ha nincs ilyen, akkor próbáld megtalálni. Kezdj el sportolni, ismerkedni, próbálj új barátokat szerezni és ne attól várd az életed megjavulását, hogy összejössz egy lánnyal. Segíteni fog, ha már nem leszel szingli, de ez csak az egyik része a dolognak, önmagában kevés, mert sokkal komolyabbak problémáid.
nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!