Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy csaj így gondolkodik?

Figyelt kérdés
Már sok lehetőségem lett volna a szüzességem elvesztésére, de valahogy sosem kívántam egyik pasival se a szexet akivel valami volt köztünk, max. részegen. Nincsenek nagy elvárásaim egy kapcsolatban, de ezen a téren talán igen. Vannak olyan fiúk, akik ténylegesen 100%-ig az eseteim, és velük tudnám is élvezni ezt a helyzetet, de a legtöbb pasi aki eddig próbálkozott nálam, semmilyen érzést nem váltott ki szexuálisan belőlem. Már azon is sokat gondolkoztam, hogy házasságig várok, mert egyébként kereszténynek tartom magamat, bár nem vagyok ez a tipikus ártatlan szentfazék, de nem csak ez az egy oka van. Szerintem úgy számomra sokkal ideálisabb lenne, és akkor a pasi is különlegesebbnek érezné magát, meg mivel sok fiú vonzódik hozzám, így szerintem nem kéne ezt a dolgot csak így elpazarolni ilyen könnyen. 17/L

2022. dec. 17. 02:09
1 2
 11/15 NTBS ***** válasza:
0%
Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt ez lenne a normális hozzáállás a dologhoz.
2022. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy érzelmileg még nem is vagy érett a szexhez. Ha majd igazán megszeretsz valakit, és ő viszonozza is, akkor jó eséllyel természetes velejárója lesz a dolgoknak az, hogy lefekszetek egymással.
2022. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Az hogy nem fekszel le olyannal aki nem mozgat meg teljesen normális (vagyis nekem ez eleggé alapnak hangzik). A házasságig várás már bajosabb jópár okból kifolyólag, de ha úgy érzed hogy várni akarsz, akkor várj.
2022. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ritka az ilyen.:)
2022. dec. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernék ilyen lányt, aki így gondolkodik, ha lenne valaki!
2023. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!