Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/1283 A kérdező kommentje:

Nem akarom ujra reszletezni hogy mi van ott van a kerdes alatt

Soha eletemben nem voltam még ilyen rosszul

2023. febr. 10. 20:05
 132/1283 anonim ***** válasza:
86%
Nem érzed ironikusnak? Oldalakon keresztül hisztiztél, hogy te hányni akarsz. Tessék, itt van. Teljesült a kívánságod.
2023. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/1283 A kérdező kommentje:

Legyszi segitsetek olvassatok el a masik kerdesemnel amit leirtam hogy mi a gond mert mar epét kakilok

Az esti gogyszert mar sikerült kis vizzel bevenni de szentablettat meg nem merek mert lagutobb kihanytam

Ha virus akkornincs ellene atibiotikum?

2023. febr. 10. 21:12
 134/1283 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, de agyoniskolázott, ezért kell azt a rohadt orvosi ügyeletet, vagy mentőket kihívni. Mert abból, hogy te itt rinyálsz, nekünk nem lesz a kezünkben egyetlen lelet sem, amiből bármire következtethetnénk. Ráadásul arról se feledkezzünk meg, hogy kik ide írnak, azok általában nem orvosok.
2023. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/1283 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor kísérjelek el holnap orvoshoz? :D
2023. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/1283 anonim ***** válasza:
100%

A ma esti téma: milyet fosott Detti.

Képekkel illusztrálva!

2023. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/1283 A kérdező kommentje:
Sajnos a menzeszem is megjött. De tenyleg annyira hanyok hogy csak a vizet tudom meginni. Pedig mar üres teljesen. Ejszaka mikor kimentem hányni olyan rosszul voltam hogy megszédültem és konkrétan majdnem elajultam mar semmit nem lattam szinte mire eljutottam vissza az ágyamig. Ma el szeretnénk menni az irvoshoz de félek nem birok elmenni ilyen állapotban. Sajnos a menzesz elleni gyogyszert sem tudom bevenni ha csak keves vizet ihatok. Csak sima vizet tudok apranként. Hasnyálmirigy gyulladás lehet? Az az alkoholistáknak van nem?
2023. febr. 11. 08:18
 138/1283 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy fogok orvoshoz menni mert olyan allapotban vagyok hogy vizet nem birok inni igy semmi fele gyogyszert bevenni

Enni meg vegkepp nem tudokSzüleim nem akarjak azt momdjak mire orvosjhoz megyünk addigra jobban leszek

Mivel ma nincs haziorbos a szüleim nem hajlandók ügyeletre vinni mert ugy is jobbanleszek mert sima virus

De en biztosra veszem hogy hasnyalmirigy

Ugye nem birok meg a wcig sem kisetalni de azt mondjak ide nem hivnak senkit mert olyan allapotu a lakasunk

Es nem akarjak hogy lassak

Mert most sajnos a konyhaig nem tudok kisetálni meg a wcig azert van a 2 lavor

Minden jel arra utal hogy hasnyálmirigy gyulladás

Irtozatosan fáj a köldökömnél

Nagyon fáj a köldökömnél anyám csak nezi a japános videóit apam meg üvölt hogy nem visz el ügyeletre es issza a sörét

Este is a húgom takaritotta fel a hanyasomat meg a fosasomat a folyosón (még apukám lenn cigizett)

Nagyon szeretnék ügyeletre menni mert irtozatosan fáj a köldökömnel es még mindig epét fosok

A menzesz iscnehezit rajta

Egyszerre fosom a hasmenest, epét, menzeszt, es hanyok. Akkor most hogy legyen? Hasnyalmirigygyulladas? A hatfajas a mnezesz tünete is lehet

2023. febr. 11. 09:17
 139/1283 A kérdező kommentje:

Válaszoljatok már! Minden tavozik a szervezetemből, vagy kihanyom, vagy kifosom! Teljesen vizalapu a hasmenesem

Olyan gyenge vagyok

Mar az sem erdekel ha infúzióra kötnek mert olyan gyenge vagyok

Semmit nem ettem még ma reggel csak egy szelet kenyeret meg haztartasikekszet

De folyamatosan csak fosok

El fog tavozni a só a szervezetemből ha ennyi vízalapú hasmenesem van

Minden átmegy rajtam!

2023. febr. 11. 10:17
 140/1283 anonim ***** válasza:
100%
Hívjál mentőt... ha már ott vannak, akkor nem lehet őket elküldeni...
2023. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!