Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/1283 A kérdező kommentje:

Számomra a biszexualitas egy teher ami miatt a lányokkal szemben gátlásos vagyok es folyamatos görcsökkel es szorongassal vagyok a lanyok iránt

Talán ha pasim lenne a lányok iránt csökkennének ezek az erzések es gátlasok nelkül tudnák lányokkal beszélni😢😢

2023. febr. 8. 19:06
 102/1283 anonim ***** válasza:
13%

Lányok akik olvassák a kérdést, miért nem taliztok már ezzel a szegény lánnyal és ölelgetitek meg egymást?? :DD

Aztán felelőm ki is nyalhassátok egymás után.

2023. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/1283 anonim ***** válasza:
86%

"Ma megalaztak a szexi csajok az osztalyban es kihasznaltak 😢

Kaptunk egy feladatlapot amig nem volt benn a tanar es nekem lett kesz elsőnek es arra kertek hogy küldjem el nekik a megoldast en meg elküldtem es beköptek es kiröhögtek 😢😢"


B*zdmeg de szerencsétlen vagy XD


"Öltözzenek kevesbe kirivoan mert zavarba hoz. Az agyam nem tud elvonatkoztatni a lanyok szepsegetől es nyomast es streszt okoz."


Ne kelljen már minden nőnek csadort viselni mert te b*zi vagy

A tervezett elavulással kapcsolatban amugy igazad van.

Nem értem miért nem ismered be saját magadnak is a gátlásos vágyaidat. Az emberek többsége biszexuális csak nem meri felvállalni.

2023. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/1283 anonim ***** válasza:
100%

Az aztán tényleg szemétség, hogy beköpjenek és kiröhögjenek.

Bennük már soha se bízz, mondd meg nekik, hogyha máskor is kérnek segítséget, akkor terád nem számíthatnak, mert azt már eljátszották.


Legközelebb, amikor ismerkedsz, mindenképp a keményebb formádat mutass, ha nincs olyan, alakíts ki egyet. Velem manapság azért nem szórakoznak az egyetemen, mert tisztelik bennem a tekintélyt, amit érzékeltettem (bár ezt annyira nem kellett bevetnem, mert az okos felemet mutattam). Ha már jó tanuló vagy elmondásod szerint, akkor mondj okos dolgokat mindig és felnéznek rád és szeretni fognak... persze ezt már ne a sulidban, hanem majd ha évek múlva új közösségbe kerülsz.


Ez egy olyan világ, hogy soha nem szabad kimutatni a gyáva és naiv (hiszékeny) oldaladat, mindenkiben kételkedni kell. A jóakaróidra hallgathatsz, de apádra szerintem ne, mert ő nem értelmes ember (csak azt hiszi magáról), de a "művészneve" alapján is elsőre megmondja egy idegen is, hogy értelmesek közé tartozik-e vagy sem... nem bántásból, de el kellett mondanom.


Drog meg még mindig nem a felvilágosultaké, sőt még az alkoholnál is lejjebb van... "Proli" kifejezést meg ebben az értelemben olyan alkeszokra mondanám, akik az 500 ft-os literes bort veszik, hogy olcsón berúgjanak.


Antidepresszánst ne fogyassz, mert az nem azt jelenti, amit a legtöbb ember hisz. Itt a depresszió csökkenést jelent, abban az értelemben, hogy egyes hormonokat korlátoz valami olyan dolog, ami az antidepresszáns hatására nem korlátoz tovább, így pont hogy felszabadulnak...

Nyugtatóról szó lehetne, de az helyett is, inkább egy szerető ember ölelése sokkal többet ér, egy olyané, aki 100%-ban elfogad ahogy vagy.

(92)

2023. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/1283 anonim ***** válasza:
0%

#103 pontosabban, a lányok többsége biszexuális.

Csak némelyik nem meru felvállalni VAGY nem ismeri be.

2023. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/1283 A kérdező kommentje:

Antidepresszánst már szedek rég ota

Nem akarom hogy biszex legyek de annyira bennem vannak ez a kellemetlen gatlasok a nök irant es a szorongas, meg jogy nezem őket hogy az tagadhatatlan. De erre van valami magyarazat? Marmint ahogy a lanyokkal kapcsolatban vagyok (pontosabban hogy nem vagyok mert szorongok tőlük es benazom a közelükbrn meg elpirulok meg azok amiket ugye hosszu sorokban leirtam) normalis ez a jelenség a lányoknál?

2023. febr. 8. 21:18
 107/1283 anonim ***** válasza:
6%

Igen normális hogy biszexuális vagy. Keress rá: "Minden nő leszbikus"

Nem létezik teljesen heteró lány.

2023. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/1283 anonim ***** válasza:
96%

Szemétség volt, hogy beköptek. Azt tanácsolom, hogy legközelebb ne add oda nekik a házit/ dolgozat megoldását.


Én csak olyan osztálytársaimnak adok házit, akikről tudom, hogy megbízhatóak.(általában senki sem kér tőlem házit, mivel nem vagyok valami jó tanuló) Ezt javaslom neked is.


#105 ne higyj, hülyeségeket ír.

A heterók még mindig többen vannak és ez ugyanúgy a lányokra is vonatkozik.


Feltennék pár kérdést. Csókolóznál lányokkal? Lefeküdnél velük? El tudnál képzelni egy párkapcsolatot egy lánnyal?

Ha ezekre a kérdésekre igennel válaszolsz, akkor nagy valószínűséggel biszex vagy.

2023. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/1283 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kezdj el magadra koncentrálni más csajok helyett... Ha idősebb lennél javasolnám a szexet mint feszültséglevezető és kedélyjavító tevékenységet. :D
2023. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/1283 A kérdező kommentje:

Na látjátok ez a baj

Hogy nálam pontosqn ez játszódik le minden szituacióban

Ha egy idegen nőtől vs ha egy idegen ferfitől kapok kedves szót

Es erről nem tehetek, nem gyülölöm a ferfiakat, egyszerűen a lanyok sokkal elérhetetlenebbek ezért minden dicséret ami tőlük jön nagyon meg kell dolgozni es nagy öröm minden kicsi kedves szó is egy nőtől mert a nők kedvesseget nehéz elérni nőként

[link]

2023. febr. 9. 09:20
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!