Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/1283 anonim ***** válasza:
2023. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/1283 anonim ***** válasza:
34%

Szia kedves,

én is szeretnék megosztani veled pár információt. Bocsi, hosszú lesz, de téged foglak védeni. Érdemes elolvasni! (20/F)


Nekem nagyon rossz gyerekkorom volt, a 2000-es években 7 éven keresztül betegeskedtem a fülemmel, amiből olyan sokáig lehetetlen volt kigyógyulnom, túl gyenge volt az immunrendszerem és folyton visszaestem. Emiatt óvodába is össz-vissz 1 évet jártam és az iskola első két évében is sokszor hiányoztam.


Hibásan születtem, ajak- és szájpadláshasadékkal, amit 4 műtéttel lehetett csak kijavítani (3 nagy és 1 kicsi, a finálé 2016-ban volt, az utolsó és legnagyobb műtétem). A fogaim mai napig nem tökéletesek, hiába szabályoztak 10 évig egy olyan speciális klinikán, amiből csak 3 van az országban.


A nagymamám megmondta, hogy nekem sokkal nehezebb lesz párt találnom, mert a száj egy fontos dolog a szerelemben, nem csak a jó kinézet múlhat rajta, de azzal is csókolnak és nyalnak az emberek. Tehát a szerelem és az igazi megtalálása nekem is nagy gondot jelent.


Haverjaim vannak, akikkel iszogattunk, 17 évesen kezdtem el, de csak néha csináltuk. Ezzel nem vagy elkésve. Drogozni nem drogozunk és a piától nem is hányunk be. Mi sem jártunk olyan extrém bulikba, meg szerintem nem az a fontos, hogy extrém legyen a buli és drogozz be, csak szimplán barátkozz és érezd jól magad. Mozdulj ki más programokra is, lássák, hogy mindenhol ott vagy. Ha akarod, hogy a nevedet tudják, mutatkozz be. Barátkozz, próbálj is, és aki meg szemét módjára beszól és megríkat, az rohadjon meg!


Veled jó rosszul bánhatott mindenki, ez a jellem, ami neked van, nem magától alakult ki. Nekem is hasonló van, engem is mindig csúfoltak és bántottak, ezért féltem iskolába járni. Ma már szívesen bosszút állnék az összes hülyén.


Én is évek óta szeretnék párt, de a drogot meg a cigit egyáltalán nem pártolom. A tetkó és a piercing nem átlagos, nem tudom, miért hiszed ezt. Hozzáteszem, számomra egy kis tetkó még nem a világ vége, de a piercinget nem tudom tolerálni. Én azt akarom, hogy legyen normális az illető.


És ha nem hívnak buliba, menj el magad és próbálj meg barátkozni mindenképp, idővel el fog múlni a szorongás meg a félelem. Én sem barátkozok szívesen, mert kisiskolában mindig bántottak engem, gimiben is kitagadtak, csak két haverom maradt, akinek tudtam sajnáltatni magamat.


Én is nagyon el vagyok szállva magamtól és azt hiszem, hogy körülöttem forog a világ, és amikor gimnázium legelején 2017-ben sikerült végre csajt szereznem, nagyon ideges lettem, amikor eldobott. Becsapott a kis szemét és úgy reagáltam le, hogy az taszító volt. Három napig sem tartott, de egyáltalán nem történt semmi sem, ez idegesített. Azóta sok szemét csaj becsapott és kihasznált, de lassan 6 éve próbálkozok a barátnőszerzéssel...


Volt egy gitáros osztálytársam is, akivel szívesen dolgoztam volna együtt dalokon, megkértem volna, hogy vegye fel az általam írt ritmusokat, de az a gyerek is elállt az oldalamról, kiutált és nem állt szóba velem. Én magam pedig nem tudok gitározni, ezért számítógépen virtuális hangszerekkel oldom meg (VST pluginok).

Ha érdekel: [link]


Verseket is írtam régebben, mindegyikben szomorkodtam, hogy miért utál mindenki és miért nincs szerelmem. Ezért már én is utálom a Valentin-napot is és fujjogva nézek a szerelmes párokra, akik majd megeszik egymást. Mert egy irigy kutya vagyok és jól tudom, hogy soha nem lesz senkim.

[link]

[link]

[link]


Itt jönnek a kérdések.


Tehet róla az ember, hogy ilyen?

Nos nem, inkább a többiek, hogy ilyen szemét módjára bánnak az illetővel. Apád meg a többiek szerint is buta, rá ne hallgass.


Kell pszichológushoz menned, vagy kezeltetni magad?

Szerintem nem, mert neked igazából nem erre lenne szükséged, ahogy nekem sem (mondták nekem is hogy kezeltessem magam). Neked egy szerető párra lenne szükséged, aki elfogad úgy ahogy van, és nekem is arra lenne szükségem. Hamar megoldódna minden bajod.


Elvárás-e az, hogy párod legyen a tinikorban?

Nem. Nekem se volt és a többségnek sincs, csak nagyon rövid ideig, a legszerencsésebbeknek is max 2 év. De én irigylem az egyhetes kapcsolatokat is, de most az nem lényeg.

2023. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/1283 A kérdező kommentje:

Buliba hogy menjek ha nem tudom hol van buli es nem tudok kivel menni? Hazibuliba szeretnék de azt sem tudom hol van. Sajnos félek a hangos zajtol es a fényektől, az állatkertek éjszakáján is rámtört emiatt a sirás ilyrn rohamot kapok vagy nem is tudom. Ja meg én is szeretnék kocsmázni de sajnos se barataim es antidepresszánst szedek szorongasra.

Értem hogy a többségnek még nincs párkapcsolata, de barátai biztos bvan nekem meg nincs. Mondom hogy fiúként könnyebb baratokat szerezni. A lányok a barataikat is megvalogatják. Egyébként iskolán kívül hol tudnék barátokat szerezni? Az orvos tornát irt fel elhízásra ahova heti kétszer kell jarnom ilyen joga szerű. De ott sem merek szólni senkihez de már mertem köszönni. Sajnos az osztályomban nem erős az osztályközösség ugyanis kb minddn nap csak egyszerre 10-12en vagyunk a 20 fős osztalybol mivel fele dolgozik, vagy nem jár be. Az osztaly negyede visszabukott. (Halistennek volt köztük olyan aki piszkalt es jobb hogy mar nem görcsölök hogy nijcs) meg sokan átmentek esti tanrendbe. Sok osztalytarsam ugyr dolgozik es csak par órán tud ott lenni bizonyos napokon. Nincsenek közös programok, osztalykirandulasok. Kb egy olyan felnött oktatas ahova az ember leüli az orat. Igy nehez baratsagot kiepiteni de próbálkozom. Idősebbek, szebbek es menőbbek nalam. Amugy van egy lány aki sajnos prostituciobol es es szeretne kilepni ezert csinalja itt meg az erettsegit. Ö is olyan szép. Amugy nagyon irigylem akinek van tehetsrge pl a zenéhez mert annak van lehetősege az eletben. Nekem sajnos nagyon semmihez nincs. Nem tudom amugy hogy az osztalytarsaim honnan ismerik egymast meg hogy tudnak eljarni bulizni, drogozni. A drogozas a felvilagusult emberek szokasa es en is felvilagosult szeretnék lenni, a modernitas eszméjét kepviselni. Meg onnan lehet tudni hogy az embernek volt tini kora hogy drogozott, bulizott es volt barati tarsasaga. De tenyleg nem tudom honnan szerzik a barataikat. (Gondolom a bulibol meg a drogozasbol de hat en ugye oda nem mehetek) amugy tiniknek miert irnak fel antidepresszánst? Ha tudjak hogy ez órök életre elcsépeli a tinikorukat?

2023. febr. 7. 09:54
 94/1283 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen eset vagy. :D
2023. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/1283 anonim ***** válasza:
93%

"Érvelés" Detti módra:

1. szakasz: ír valami egészen vállalható gondolatot, amiben még talán igazság is van, és egyet lehet vele érteni.

2. Ebből elkanyarodik valami kisarkított, és szürreális gondolatmenet irányába.

3. DROG.


Komolyan szánalmas.

És reménytelen. Tök mindegy, hányszor mondjuk el, te akkor sem vagy képes felfogni semmit. És te akarsz egyetemre menni? Szerintem inkább kövesd a Szekrénybe Hugyozós Jóska példáját! Úgyis állandóan az ő popóját nyalod. Nosza, hagyd abba az iskolát, menjél szalagmunkára a gyárba, és amit keresel, azt meg költsd rakétákra. Ehhez az értelmi szinthez az az életstílus passzol.

2023. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/1283 A kérdező kommentje:

De én örülök a kedves támogató kommententeknek pl ennek a 92esnek ❤

Építö jellegű

Sokan vannak ugy hogy nincs kapcsolatuk de hogy valakinek baratai ne legyenek olyan nincs

Amugy szeretek suliba jarni es tanulni, az osztalyban az egyik legjobb tanulo vagyok de nem akarom hogy bulitol es baratoktol mententes strébernek gondoljanak

Mint Katy Perry Last friday Night c dalaban

2023. febr. 7. 11:52
 97/1283 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem jobban jársz, ha inkább velem beszélgetsz, mint a 92-essel... :D
2023. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/1283 anonim ***** válasza:
100%
#97: Jobban jársz, ha inkább vele beszélget.
2023. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/1283 anonim ***** válasza:
93%

A drogozás nem a felvilágosult emberek szokása, hanem a narkós züllötteké. Felvilágosultnak máshogy kell lenni, ne akarj drogozni. Én se drogoztam sose, nem is dohányoztam, inni is csak keveset és azt se töményet.


Valaki nagyon tönkretette a jellemedet, mert - nem tudom mióta van ez így - az évek során sokszor megbántódtál és elkezdted azt hinni, hogy nem vagy fontos. Én is gimnáziumban így jártam.

(92-es voltam)

2023. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/1283 A kérdező kommentje:

Az értelmiség szokása a drogozás,az alkoholizalas proliké.

Es en ertelmisegi szeretnék lenni.

Ma megalaztak a szexi csajok az osztalyban es kihasznaltak 😢

Kaptunk egy feladatlapot amig nem volt benn a tanar es nekem lett kesz elsőnek es arra kertek hogy küldjem el nekik a megoldast en meg elküldtem es beköptek es kiröhögtek 😢😢

Rosszul esett

Es ezek utan bizzak meg az emberekben mikor en csak jószivüseget tettem nekik

Amikor latom a gyönyörű csajok kerek segget akkor megbenulok es megijedek

Egysuerűen elallnak a szavak, szep lannyal nem tudok anelkül beszelni hogy ne csukoljon el a hangom es ne legyen gomboc a torkomban

Egyszerüen az volna a jo ha nem lennenek szexi lanyok mert zavarba hoznak es nem tudok velük szorongas nelkül kommunikalni

De ez tenyleg biszexualitas vagy csak valami komplexus? Mert megörjit hogy ösztönösen a lanyok utan fordulok az utcan es csendesen elpirulva elmosolyodok. Az a baj ha egy lany hozzámszol bekapcsol valami detektor hogy: szep hang, szep srgg, szep szaj meg akarnam csokolni, ugy megölelgetném, vekony derék, megfognam a segget es mellet. Des ez zavar. Öltözzenek kevesbe kirivoan mert zavarba hoz. Az agyam nem tud elvonatkoztatni a lanyok szepsegetől es nyomast es streszt okoz. Amikor latok egy szep lanyt bizsereg a nemiszervem es olyan erzesem van hogy megölelgetnem őket atkarolva a derekukat.

Szerintem nem vagyok biszex csak valami komplexus de ma is olyan szep legginsbe lattam csajokat es megakadt a szemem az idomaikon. Legszivessebben olyan vilagban elnek ahol a nőkön nincs női testi jelleg ami zavarba hoz. Ferfiakon sincsenek ilyen zavarbaejtő testi részek

Szoval ha mem öltöznenek olyan kirivoan akkor nem lenne nalam ez a gtlas meg szorongas

Olan vagyok mint Az istenek a fejükre estek c filmben a pasi hogy ha egy nő közeleben vagyok total szerencsétlenkedek.

Visszaterve a politikára a kapitalizmus nem tud elszamolni a tervezett elavulás intézményével. Csak azert csinalják hogy profitjuk legyen. Felülről kéne szabalyozni őket. Most is az 5 éves telefonomon mar csomó minden elavult, nagyon zavar ez a jelenség.

Tanar szeretnék amugy lenni de ugy is elrontom az erettsegit a stressz miatt 😢

2023. febr. 8. 18:59
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!