Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/1283 A kérdező kommentje:
A labdavisszadobos pelda jó erre. Ha egy lany megker egy apro pici dologra is biztos hogy az izgalomtól, stressztől, szorongástól elcseszem. Egyszerűen forditva kene lennie
2023. febr. 9. 09:22
 112/1283 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem próbálod ki lánnyal akkor? Legalább megtudnád, hogy ők is csak emberek. :D
2023. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/1283 anonim ***** válasza:
86%

"De én örülök a kedves támogató kommententeknek pl ennek a 92esnek ❤

Építö jellegű"

Nem.

Te azoknak a kommenteknek örülsz, amikben tövig nyalnak neked. Egyébként meg lesz..rod a kommenteket, az építő jellegűeket főként.

2023. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/1283 A kérdező kommentje:

112es ti nem ertitek milyen az amikor nem tudsz egy lánnyal siras es gyomorgörcs nélkül beszélni

Ma voltam a pszichologusnál es sajnos a berletemet elhagytam a kórházban

Amugy azt mondta hogy a biszexuális hajlam normális, es nem tehetek róla. Ha majd jobban felnövök még alakulni fog. Azt mondta hogy merjek erről a szüleimnek beszélni. De a szüleim üvöltenek ha suobahozom, főleg apám. Azt mondja "felőlem barkivel lehetsz csak akkor ha majd külön költözöl meg én nem latom meg engem hagyj ki ebből meg iylenek. Anyukqm meg nagyon vallásos es kimondottan megkerdezi hogy a kedves aranyos lanyokrol hogy feltetelezhetek ilyet. Ő nem tudja milyen csodalatosan szexik es nalamsokkal jobban neznek ki. A mamam mikor mondtam neki a dolgot akkor konkretan arcul csapott. Pont most vagyok legszebb éveimben es apám egyenesen megtiltotta hogy profilkepet tegyek ki magamrol a facebookra. Pedig minden szexi lany rak ki. Pedig nem raknék ki semmi kirívót. A pszichológus azt is mondta hogy keressek valami szakkört, közösséget. Illetve ha fiúkkal nyugodtabb vagyok akkor baratkozzak velük.

2023. febr. 9. 15:44
 115/1283 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valahogy el kell kezdened gyakorolni a lányokkal való beszélgetést is. Egyébként az működhet, hogy keresel egy szakkört, olyat ami érdekel téged is. Beszélgetsz az ottani fiúkkal és előbb utóbb biztos lesz olyan helyzet, hogy egy-egy lány is benne lesz a közös beszélgetésben, így lehet hogy könnyebb lenne neked is, hogy közvetlenül kettesben beszélgettek, hanem egy nagyobb társaságban fiúkkal körbevéve.


A szüleidet meg minek veszed fel facebookon ismerősnek? :D Vagy akkor csinálj egy 2. facebookot, vagy egy instát, amiről nem tudnak.

2023. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/1283 anonim ***** válasza:
86%
18 leszel, menten lépj le otthonról! Csoda, hogy két buta, primitív, valláskárosult barom mellett te sem lettél normális?
2023. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/1283 A kérdező kommentje:

Nem birom ki hogy ne mondjam el ami a szivemet nyomja közel egy éve.

Nagyon idegesit itt a gyakorin hogyha egy egy kerdesemet törlik es jött ra valasz akkor ugye a profilom mellett mutat egy számos ikont. Es ha törlik a kerdest akkor is örök eletre ott marad az az ertesités ikonja. Mivel nem neztem meg az ertesitest hogy jött valasz a kerdesre mivel törölték es nem birom megnezni. Igy fél eve egy szám ikonnal a profilomon kell éljek köszönhetően a béna oldalkészitőknek. Nem tudom erthető e. Tudjatok az az ertesites ikon.

En fél éve egy 3assal a profilom elek most mar 4es lett

Es nem birom levenni mert nem tudom azt az ertesitest megnezni mivel a kerdes törölve van. Szoval az ertesites szamos ikonjaval kell elnem.

2023. febr. 9. 21:20
 118/1283 anonim ***** válasza:
100%
Ez rosszabb, mint Krisztus keresztje. :'(
2023. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/1283 anonim ***** válasza:
93%
Ha rákattintasz a számra megjelek egy piros karika x és tudod törölni a friss értesítéseket. Eskü olyan informatikai zseni vagy mint Martin a wikipédiaszerkeztésnél XD
2023. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/1283 anonim ***** válasza:
100%
* Balázs6 pontosabban
2023. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!