Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinőhetem még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinőhetem még a melegséget?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és sajnos a fiúk tetszenek. De olvastam hogy még változhat, én későn érő típus vagyok amúgy is. Tudom hogy hetero nem lehetek de legalább biszex jó lenne. De nem volt még olyan lány aki tetszett volna pedig sok lány barátom van. (Szerintük egyértelmű hogy meleg vagyok/leszek).

2023. febr. 20. 19:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Vátozni válozhat, de ne emészd magad ezen. Ha az egész életed arra pazarlod, hogy megfelelj mások elvárásainak, sohasem leszel igazán boldog. Úgy vagy jó, ahogy vagy. Melegen is van esélyed normális életre, ezt nem a szexualitásod határozza meg. Szeresd és fogadd el magad.
2023. febr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Változni, változhat* bocs a hibákért, telefonról írok.
2023. febr. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem váltott ki érzelmet a lánnyal történő csók, akkor fullra meleg vagy, nem tudsz mit tenni ezzel. Nem hiszem, hogy ez később változna, szóval inkább legyél boldog, ismerkedj srácokkal, éld ki, amit ki szeretnél.
2023. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14%

"Ha nem váltott ki érzelmet a lánnyal történő csók," - vannak olyan lányok, akikkel nem váltana ki nálam érzelmet a csók, pedig hetero vagyok.

De vannak olyanok, akiknél kivált! :)

2023. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

hasonlóan indultam mint te kérdező. azt tudom neked tanácsolni, ami nekem is segített. légy nyitott, informálódj, olvass sokat a témában, és próbáld meg megélni azokat az érzéseket amiket félsz megélni, pedig legbelül igen is szeretnéd. nem tudom hogy meleg vagy biszex lehetsz, de egy dolgot tarts szem előtt: ne akarj olyat magadra erőszakolni, amivel nem tudsz azonosulni, mert akkor lehetsz akármelyik nemmel, siralmas életed lesz..

nem tudsz azzá válni ami nem te vagy, ez nem egy olyan dolog amit meg lehet változtatni, még ha egyesek egy egy kiragadott nem megbízható forrás alapján mégis ezt állítják akkor sem..

ha pedig megvilágosodtál, fogadd el magad, mert azzal teremted meg a lehetőséget magadnak egy örömteli élethez. :) ha nem teszed meg, sose leszel boldog.


minden jót!

2023. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy meleg vagy. Egy biszex 16 éves srácra is valamennyire hatással kell lennie a lányoknak, mert dolgoznak benne a hormonok. Szerintem a legjobb, ha bevallod magadnak is a dolgot és megpróbálsz pasikkal ismerkedni, úgysem tudsz semmit tenni ez ellen.
2023. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
#16 vagyok. Sosem gondoltál még "úgy" lányra? Nem fantáziáltál lányokról? Nem mondtad még senkire, hogy jó csaj? Ha nincs is olyan lány a környezetedben, aki tetszik, akkor is látsz nőket az utcán, a neten, tv-ben stb., akik kiválthatnak belőled reakciókat, 16 évesen meg főleg. Volt már ilyen? Hogy jutottál el a csókig a lányokkal? Tényleg akartad vagy csak tesztelted, hogy valóban meleg vagy-e? Pszichológiailag nézve itt az a lényeg, hogy te fogadd el a szexualitásodat és sokkal jobban fogod magad érezni, bár ez a legnehezebb része.
2023. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 NTBS ***** válasza:
16%
Nem, de a szexuális identitásod változhat.
2023. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt nem lehet kinőni.
2023. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
76%
Szia, csak nyugalom, valahogy biztos alakulni fog. Nekem speciel ingadozó, hogy éppen mely nem iránt érzek több vonzalmat. Nekem is egyébként több lány barátom van, de ez is tök változó. Ne emészd magad ezen, teljesen felesleges, bár ez nem egy könnyű téma, megértelek. Szintúgy 16/F, ha gondolod írj nyugodtan privátban és akkor elmondthatod jobban, hogy mi nyomaszt és mi lenne rá a megoldás.
2023. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!