Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinőhetem még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinőhetem még a melegséget?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és sajnos a fiúk tetszenek. De olvastam hogy még változhat, én későn érő típus vagyok amúgy is. Tudom hogy hetero nem lehetek de legalább biszex jó lenne. De nem volt még olyan lány aki tetszett volna pedig sok lány barátom van. (Szerintük egyértelmű hogy meleg vagyok/leszek).

2023. febr. 20. 19:05
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ és a priviket is mindet olvastam (válaszolni egyenlőre nem szeretnék) Fel kell dolgoznom még ezt de közben beszéltem a legjobb barátnőmmel komolyabban erről. Ő támogat és szerinte a barátaink is fognak (már mindenki sejti/tudja).

Nagyon vonzanak a fiúk de félek ismerkedni még (egyelőre max csókot szeretnék, de gondolom a legtöbben már többet akarnának).

A normális élet amit szeretnék az az lenne hogy párkapcsolat, hogy a családom elfogadjon és ne kelljen szégyenlenem a kapcsolatomat.

2023. febr. 22. 23:38
 22/23 Háttér Segítő válasza:
67%

Kedves Kérdező!


A szexualitásból nem lehet kinőni, egyáltalán nem kell szégyellned azt, aki most vagy. Nehéz és ijesztő lehet megérteni, elfogadni önmagad úgy, ahogy vagy, de vannak emberek, akik segíteni szeretnének neked és a hozzád hasonló helyzetben lévő embereknek.

Ha szeretnél az önelfogadásról vagy bármilyen más LMBTQIA+ témájú kérdésről beszélni, akkor keresd bizalommal a Háttér Társaság Információs és Lelkisegély Szolgálatát.

További információkat és elérhetőségeket az alábbi oldalon találsz:

[link]

2023. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%

Én 17 vagyok, szintén fiú, 10 éves korom óta sejtem, hogy meleg vagyok, kb. 14 éves korom óta biztos vagyok benne.

Ne aggódj, ilyenkor még meglehetősen képlékeny a szexualitásod, főként mivel azt írtad, hogy későn érő típus vagy. A lényeg, hogy elfogadd magad, bárhogy is alakuljon a dolog.

Én éveken át próbáltam „kigyógyulni”, minden lehetséges terápiát és másegyebet kipróbálva. A vége az lett, hogy megkíséreltem az öngyilkosságot. Azóta pszichológushoz járok, aki nagyon kedves és elfogadó, rengeteget segített abban, hogy rájöjjek, nem velem van a gond.

Ha szeretnél bármiről beszélgetni (akár a melegséggel, akár mással kapcsolatban), írj nyugodtan privátot.

2023. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!