Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskolánkban van egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.1415 kérdése:

Az iskolánkban van egy olyan fiú (nem rég lett 13) akiről elterjedt, hogy a 17 éves barátnőjét teherbe ejtette. Ezt Ő is "beismerte" szóval igaz.folytatás lent. mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A tanárok tudtommal nem tudnak róla, de a folyosón sok nagyobb gyerek odamegy hozzá a fiúk kérdezgetik hogy hol mikor hogyan a nagyobb lányok meg nagyon szidják. Nem tudom mennyi ideje történt szóval lehet-e abortusz de a fiú az nagyon elronthatta az életét.

#12 és 17
2023. márc. 23. 18:19
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
97%

Bizonyos körökben előfordul. Egy darabig a fiú szülei problémája lesz ez, aztán később az övé.

A lánynak több esze is lehetne, egyrészt nem szexel ennyi idős fiúval, másrészt ha már terhes lesz, nem tartja meg.

Mindketten jól elcs*szték az életüket.

2023. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%

Így ennyiről semmi.


Kulcsfontosságú információkat nem tudok. Védekezési szándék volt-e, stb.

2023. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%

Én azért a lányt jobban nem értem hiszen ő 17. Mit akar egy 17 éves egy 12-13 évestől? Azért ez elég durva. Ok hogy törvényes de akkor is beteg.

Ha abortusz lesz a vége akkor a fiúnak könnyebb lesz új életet kezdeni akár egy másik iskolában. A lányok jobban viselik egy esetleges terhesség vagy abortusz súlyát mentálisan és fizikailag is. Bár sejthető hogy nem a legélesebb kések a fiókban.

2023. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
3-assal értek egyet. Elég beteg világban élünk, ez van. Lényeg, nem ez a követendő példa.
2023. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos,hogy így van,de amennyiben igen nagyon gáz.Mindegyik szereplő elrontotta az életét.
2023. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%
Én is megkérdőjelezném a sztori hitelességét. Eleve már ott fura, hogy 17 éves lányok nem kezdenek 13 évesekkel...
2023. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Ez nem Magyarországon van, külföldön történt. Kedves 6-os, nem tudom miért írnám ki ezt a kérdést ha nem lenne igaz. Kedves 2-es, nem tudom hogy volt-e védekezési szándék, de szerintem nem. Az a fiú úgy néz ki mint egy 10-11 éves gyerek, Ő a legalacsonyabb az évfolyamában. Lehet hogy a lány azt gondolta, hogy tőle nem eshet teherbe. Nem tudom.
2023. márc. 24. 16:17
 8/47 anonim ***** válasza:
37%

Mese. Egy 12 éves még alkalmatlan a fizikai kapcsolatra.


Arra itthon volt példa a 70-es években, hogy a 3.-os gimis (17 éves) osztálytársak egymásba szerettek, s jött a baba.


A szülők összeültek, s döntöttek: a lányt kivették a gimiből, átíratták estire.


A fiú szüleinél laktak.

A gyámhatóságnál kötelező volt bejelenteni, hogy a kiskorúnál jön a baba, de ahhoz, hogy a srác folytathassa nappalin, a lánynak fel kellett vállalnia, hogy a “tettes ismeretlen”.


A pár szülei mindenben támogatták a gyerekeket. Elvégezték közben a gimit: a lány estin, a fiú nappalin. Érettségi után összeházasodtak. A fiú a nevére vette a saját gyerekét.

Majd mindketten diplomáztak. Később született még egy gyerekük.


Ma már boldog nagyszülők.

2023. máj. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
11%

"Mindketten jól elcs*szték az életüket."


dehogy cseszték el mindketten. csak a csaj cseszte el

2023. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Nonameboi ***** válasza:
86%

Nem gondolták át a dolgokat.

Öszintén mindketten elkurt*k.

Ugyanolyan hibásak, a helyükben ez egyértelmü abortusz.

Nem tudom hogy a szülök tudnak e róla, de fix hogy hatalmas botrány lesz. Nem lennék a helyükben...

2023. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!