Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskolánkban van egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.1415 kérdése:

Az iskolánkban van egy olyan fiú (nem rég lett 13) akiről elterjedt, hogy a 17 éves barátnőjét teherbe ejtette. Ezt Ő is "beismerte" szóval igaz.folytatás lent. mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A tanárok tudtommal nem tudnak róla, de a folyosón sok nagyobb gyerek odamegy hozzá a fiúk kérdezgetik hogy hol mikor hogyan a nagyobb lányok meg nagyon szidják. Nem tudom mennyi ideje történt szóval lehet-e abortusz de a fiú az nagyon elronthatta az életét.

#12 és 17
2023. márc. 23. 18:19
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
68%

"Ez se igaz. Egy 17 éves egy 13 évessel még pont szexelhet."

Valóban? Meg tudnád hivatkozni a jogszabályt, légy olyan kedves?

2023. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 Nonameboi ***** válasza:

Ezekkel a törvényekkel pont képben vagyok:

Az életkohatárt nem rég lejjebb tették, és beleegyezési alapon akár egy 12 éves is szexelhet egy 18 évessel.

2023. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Olyan mint egy wattpad story 😂

Miért akar egy 17 éves csaj egy 12 éves sráccal....

2023. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Egy 12-13 éves gyerekfiúnak legfeljebb magömlése lehet, álmában. De nem tud még szexuális életet élni, mert még fejletlen.

Kamu.

2023. máj. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges a jogszabályokról vitatkozni írta a kérdező hogy kűfőd.

Mo.-n pedig 12-17 közt bárki bárkivel, 14-18+ közt bárki bárkivel. Ennyi a jogszabály lényege, én is hallottam hogy beleegyezési korhatár 12 de erre nem láttam még a hivatalos jogszabályt, de ha igaz akkor ez arra ugrik hogy 12-18+ bárki bárkivel és ha a beleegyezés kölcsönös senki sem vonható felelősségre.

2023. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Érdekesek ezek a jogszabályok amúgy, tegyük fel összejön egy csaknem 18 éves srác egy 13 éves lánnyal és úgy döntenek lefekszenek egymással. Ez így elvileg legális. Eltelik 1 hónap, a srác betölti a 18. születésnapját, de a lány még nincs 14, innentől meg már levágják a srác farkincáját, ha hozzá mer érni a lányhoz? Vagy mi? :D
2023. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
#26 Ezek általában csak akkor érvényesülnek ha a lány nem akarta, vagy a lány szülei beleszólnak és viszik bíróságra, itt mindegy mit akart a lány ha nem érte el a beleegyezési korhatárt. Egyébként senkit se érdekel. De igen lényegében ezt jelenti jogilag.
2023. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók. Nem, ez nem egy kitalált sztori, nem tudom miért találnék ki ilyet, de nem, tényleg nem az, ez megtörtént. És igen, külföldön járok iskolába. Kedves 24-es: Nem minden ember ugyanolyan, és ha már magömlése lehet egy gyereknek akkor miért ne tudna szexuális életet élni? Nem tudom hogy hogy bizonyítsam, de tényleg nem kamu, nekem is nehéz volt elhinni. Én csak kíváncsi voltam az emberek véleményére.
2023. máj. 28. 21:35
 29/47 anonim ***** válasza:
Marhaság az egész történet, még ha igaz is és semmi jelentősége nincs. Borsodban meg szerintem mindennapos, hogy tini lányok teherbe esnek tini fiúktól pontos életkortól függetlenül.
2023. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Igaz.
2023. máj. 29. 13:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!