Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval kb 1.5 éve, ezen a héten nem voltak itthon anyáék, a fiúm itt aludt nálunk(jelen esetben nálam mert nem voltak itthon). 2 napja adott szexuális utalásokat. Tegnap nehezen de belementem a dologba, ami meg is történt. Tudjátok, a szex. Fájt is rendesen de csak csináltam. Mondtam neki ne belém élvezzen, mert bajok lesznek belőle. Azért is csak bennem élvezett el 2x, majd ma már azt vettem észre hogy le vagyok tiltva nála mindenhol...

16/L



márc. 1. 16:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom, sajnálom, feltétlen szólj a szüleidnek, ha nem történt semmiféle védekezés és ne add magad ilyen könnyen soha senkinek, pont ezért. Lelépett mert azt hitte teherbe ejtett és nem mer felelősséget vállalni.
márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem sok eszed van Kérdező, mit ne mondjak..

Szólj a szüleidnek és még MA menjetek el eseményutániért!

márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Félek elmondani nekik
márc. 1. 17:04
 4/47 anonim ***** válasza:
97%

Két választásod van

1. Elmondod nekik, elmentek tablettát beszerezni, mert egyedül neked nem írják fel szülők nélkül kiskorúként

2. Megszülheted az első gyereked apa nélkül és azt fogják megtudni a szüleid

márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a terved? Abortusz, örökbeadás, vagy babázás? Ki fogsz futni a 72 órából, úgyhogy kezdj el gondolkozni rajta.
márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Pfu de gáz vagy... 🤦 Itt nincs mit tenni. Eseményutáni tabletta amit nőgyógyász ír fel.

Komolyan borzasztó hogy ennyire kevés esze legyen valakinek.

márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező, a 72 órás tablettának is csökken a hatása folyamatosan, ha kitolod az időt, amikor beveszed, ha a 70.órában veszed be, már lehet elkéstél, beszélj a szüleiddel még ma! Holnap reggel pedig be kell szereznetek a gyógyszert, ha nem akarsz gyereket szülni. Az abortuszt 8.hètig tudod megcsinálni, de maradandó károsodást okozhat a szervezetedben és a műtét után nagyon fog fájni. Azt is el kell majd mondanod ugyanúgy a szüleidnek, mert nélkülük ezeket nem teheted meg. Veszel egy mély levegőt és már ma elmondod szépen nekik.
márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Milyen 72 óra?
márc. 1. 17:30
 9/47 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi időd van bevenni a gyógyszert, hogy ne legyél terhes
márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy troll kérdés vagy tényleg ennyire mélyen ostoba vagy?
márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!