Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval kb 1.5 éve, ezen a héten nem voltak itthon anyáék, a fiúm itt aludt nálunk(jelen esetben nálam mert nem voltak itthon). 2 napja adott szexuális utalásokat. Tegnap nehezen de belementem a dologba, ami meg is történt. Tudjátok, a szex. Fájt is rendesen de csak csináltam. Mondtam neki ne belém élvezzen, mert bajok lesznek belőle. Azért is csak bennem élvezett el 2x, majd ma már azt vettem észre hogy le vagyok tiltva nála mindenhol...

16/L



márc. 1. 16:44
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Írtam hogy annyira élveztem akkor hogy nem vettem észre... De aztán már kezdett fájni a 2. felé
márc. 2. 23:06
 42/47 anonim ***** válasza:
77%
#41 Fájni a beleélvezés? What?
márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Még a 2. Előtt fájt kicsivel bruhhh szöveg értelmezés egyes
márc. 3. 00:09
 44/47 anonim ***** válasza:
85%
#43 Neked meg a trollkodásod elégtelen. Azt kérdezték tőled, hogy mit reagáltál az első beleélvezésre, erre te azt válaszoltad, hogy "annyira élveztem akkor hogy nem vettem észre...". Hogy nem vetted észre azt, hogy beléd élvezett, ha a férfiaknak az orgazmus után véget ér az aktus? Orgazmus után a pénisz lelankad és pár percig nem lehet vele újra szexelni. Tehát hogy nem vetted észre, hogy elélvezett?
márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu?
ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Terhes lettél?
ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Nem mert megoldottuk
ápr. 29. 00:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!