Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval kb 1.5 éve, ezen a héten nem voltak itthon anyáék, a fiúm itt aludt nálunk(jelen esetben nálam mert nem voltak itthon). 2 napja adott szexuális utalásokat. Tegnap nehezen de belementem a dologba, ami meg is történt. Tudjátok, a szex. Fájt is rendesen de csak csináltam. Mondtam neki ne belém élvezzen, mert bajok lesznek belőle. Azért is csak bennem élvezett el 2x, majd ma már azt vettem észre hogy le vagyok tiltva nála mindenhol...

16/L



márc. 1. 16:44
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Talán segítenének anyáék, max kiraknak
márc. 1. 21:19
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgök, ne rontsd el az életed !

Mindig a döntéseink következménye hat vissza ránk.

Itt egy döntés esemény utáni tabletta vagy sem.

Utána terhességi teszt - terhes leszel vagy nem.

Lehet szerencséd is, ha nem voltál épp fogamzó képes.

Ha pozitív, akkor újabb döntés, abortusz vagy sem.

Utána újabb döntés, örökbe adás vagy sem...

Őróbálj gondolkodni. Próbálj ELŐRE gondolkodni !!!

márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a sztori alapján a szüleid helyében inkább a volt párodat szidnám le jobban. Nem dobnálak el, hanem minél hamarabb elintézzünk, hogy ne legyél terhes. nyílván előtte leszidnék, aztán majd felvilágosítanálak a szexről...
márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megszülöd a gyereket, lesz, ami lesz alapon, minthogy felelősséget vállalj a tetteidért és megelőzd, hogy gyerekként legyél anyja egy gyereknek?!
márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

22# válaszoló még kihagyott valamit:

- terhesen hogy fogsz tanulni?

- sok mindenről le fogsz maradni. pl egyetem, bulizás, barátkozás

- nem fogsz hamar találni normális pasit, vagy ha mégis igen, az max a pinád miatt van.

- szüleidet is feleslegesen fogsz terhelni, ha megtartod, ki kell fizetnie helyedben mindent ...

- és egyre rosszabb lesz a kapcsolatotok a szüleiddel...

márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Rendben akkor elmegyünk venni
márc. 1. 22:05
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
🤦🤦
márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Először nőgyógyász a tabihoz, aztán pedig édesapád felkereshetné a srácot...
márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy szemétség, de egy barátnőd írjon rá, hogy fel fogod őt jelenteni erőszak miatt, ha nem tesz valamit cserébe.
márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 gabor49 ***** válasza:
44%
csak meg akart dugni fogd fel egy kalandnak
márc. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!