Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval kb 1.5 éve, ezen a héten nem voltak itthon anyáék, a fiúm itt aludt nálunk(jelen esetben nálam mert nem voltak itthon). 2 napja adott szexuális utalásokat. Tegnap nehezen de belementem a dologba, ami meg is történt. Tudjátok, a szex. Fájt is rendesen de csak csináltam. Mondtam neki ne belém élvezzen, mert bajok lesznek belőle. Azért is csak bennem élvezett el 2x, majd ma már azt vettem észre hogy le vagyok tiltva nála mindenhol...

16/L



márc. 1. 16:44
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Komoly kerdes
márc. 1. 18:14
 12/47 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el a szüleidnek! Nincs más választásod! Minél hamarabb!
márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Na látjátok gyerekek, itt egy példa, hogy miért van baj a tinikkel.


- nem tudja mit kell tenni, hogy ha beleélvezett a párja

- nem tudja nemet mondani, ha óvszer nélkül be akarja tenni

- és még nem fogad tanácsot...


fogadni merek, hogy úgyse fogja elmondani, mert annyira szégyelni fog.

de később még jobban le fognak szidni a szüleid...

márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Nem mondom el, mert igen, szégyellem elmondani anyámnak.. én nem akartam óvszer nélkül, de mondta hogy akkor análisan had tegye be anélkül, végül mind2 lyukba beletette anélkül.
márc. 1. 20:29
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
akkor tartsd meg, buta gyerek
márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Jó gyereknevelést!
márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit... Barmok...
márc. 1. 20:51
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

milyen semmit?

leírtunk!

te vagy itt a hülye...

márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz azonnal!
márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ne mondd el a szüleidnek. Ez esetben 2 hét múlva csinálj terhességi tesztet. 2 csík a pozitív, az fogod látni rajta, ezt már most lefixálhatod magadban, mivel a tinikor a legtermékenyebb időszak és 2x is beléd durrant a cucc. Ha az abortuszról is lecsúszol, meg kell szülnöd a gyereket. Felnevelni miből fogod 16 évesen? Az apa már most sincs a képben.
márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!