Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rolam a leirtak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rolam a leirtak alapjan? Lent⬇

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok hogy mit gondoltok rolam,es hogy miert nem volt eddig baratom :D

Kinezetileg ennyi:

Barna kozephosszu egyenes haj

Barna szem

170-173cm korul vagyok

55kg

de szeretem a rock es dubstep zeneket (Linkin Park *-*) kedvenc szinem a kiralykek :D 14 vagyok es ami azt illeti a multam alapjan hamar felnottem. Nem vagyok vilagszepe de ha mindenki a belsore menne szerintem eleg nepszeru lennek (nem onajnarozasbol :)) viccesnek,kedvesnek es udvariasnak tartanak a barataim {van perverz hajlamom is} de ha kell tudok komoly is lenni. 4es tanulo vagyok es szeretek sportolni :D kepzomuveszetis iskolaba jarok,most lettem 9.-es

A nagyon nagy hibam az hogy idegesit engem az hogy ha masok olyat mondanak olyanrol akit szeretek annak egy szora neki megyek. Es szeretek enekelni habar a hangom az dobhartya szakaszto :D

Amit nem szeretek:

Ha ugy irjak a milyent hogy mien-mijen

Es ha a tetsziket es a legyszivest : tecciknek es leccives-letszivesnek

Na meg a Linkin Park utalokat :D



2015. nov. 13. 20:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

14 évesen még semmiféleképpen nem nőttél fel semmiben..:D Én 20 évesen sem érzem azt hogy igazán felnőttem volna, pedig rengeteg olvasok, és rengeteg élettapasztalatom is van.. Nos perverz hajlam, nem egészen értem, hogy mit szeretne ez kifejezni a mai tinik körében, de az a fogalom azt jelenti, hogy az idős emberek a kislányokra buknak, és csúnya dolgokat mutogatnak nekik, vágynak rájuk.. Ami azt illeti eléggé el vagy szállva magadtól a leírtak alapján, azért egy egészséges szerénység minden emberben elfér, mert rohadtul irritáló, amikor valaki tökéletesnek akarja bemutatni magát, és hogy a hibái is mások által alakulhatnak csak ki, nem saját magából..(tehát benned alapvetően nincs hiba, csak az emberek tudják belőled kihozni?:D) Ez olyasmi érzést vált ki a másik emberből, hogy te jobb vagy náluk, lenézed őket, így félni fognak tőled, és a lehető legjobban elkerülni, negatív véleménnyel lesznek rólad.


Az meg hogy te itt mit írsz le magadról, lehet hogy közel sem igaz, szóval nehéz lenne korrekt véleményt alkotni így ismeretlenül. Lehet hogy jobb ember vagy annál mint amit ide leírtál, lehet hogy rosszabb..


Én azt mondom, hogy a hibák tesznek különlegessé egy embert, egyedivé, tökéletessé! Hibákra nem úgy kell tekinteni, mint a legjobban rejtegetett titkaink, hanem mint jól elszórakoztató dolgok.. Akinek vannak hibái, arra mindenki könnyedebben néz fel, hogy a hibái ellenére is egy erős ember(már ha az), és nem féli felvállalni sem őket.. Ez empátiát is vált ki általában az emberekből. Aki meg tökéletesnek mutatja magát, arra nincs miért felnézni, arra én csak úgy tudok nézni, akinek bejött az élet, és úgymond alá lett pakolva az egész, illetve már be is van tervezve a szülők, illetve a csodálatos mesebeli környezet által a jövő is..

2015. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Interakciókkal lehet megismerni valakit, nem egy egyoldalú jellemzéssel..:D Szóval várom a további irományaidat kedves kérdező.(nem feltétlen privátra gondolok:))
2015. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Arra kérdése, hogy miért nem volt még pasid mi nem tudhatjuk a választ. Ha annyira akarsz úgy is felszedsz valakit, de szerintem 14 évesen nem ez kéne legyen a legfőbb problémád. És lehet hogy felnőttnek érzed magad (ez ilyenkorban elég sok emberrel megesik) de attól még nem vagy az. És kérlek ne is legyél idő előtt felnőtt! Élvezd ki hogy még gyerek vagy! Hidd el szerintem sokan azok akarnak lenni/maradni. A pasizással meg még bőven ráérsz.
2015. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
52%
Linkin Park ❤
2016. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
cuki és TECCETŐS LÉCCI legyen még ilyen lány a világon létszives MIEN király lenne :3 MIJEN ari xD
2016. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
52%

Nekem nem teccik linkin park

De azért lécci ne harizz

2016. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!