Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan nézem le őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nézem le őt?

Figyelt kérdés

A volt barátomról lenne szó. 1 hete szakítottunk.( a történet nem tudom mennyire lesz érthető). Szval ezen a héten kedden mondta a legjobb barátnőimnek h már egy hete új "csaja" van. Csak mi még azóta számítva még együtt voltunk , tehát megcsalt. Teljes mértékben leszarom mit csinál. Csak ne szóljon hozzám. Ma az iskolában egész nap azt mondta h ma megy a csajához. Meg h megbassza stb. Persze a csaj is irogatja neki h fogdossa majd meg meg stb.(bnőim mondták). Nem is azon vagyok kiakadva h van új barátnóje hanem h direkt elöttem mondja ezeket a dolgokat. Most ha jobban belegondolok egyáltalán nem neveztem volna a kapcsolatunkat járásnak. Azért mert nem engedtem h megcsókoljon egyből megcsalt. Csak röhögni tudok rajta.jogos h lenézem ezek a dolgok miatt??


Könyörgöm,senki ne akadjon fenn a koromon. Biztos jönnek majd h "még kislány vagy inkább tanulj" dolgok. Nem kell írni ilyeneket rájöttem h nem kell egyenlőre senki az életembe. A normális kommenteket előre is köszönöm. 13L



2016. ápr. 8. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Jajj ez a nagyfiu duma velem ugyanez megtortent. Mondta igy voltak egyutt meg yugy csak annyi a kulonbseg en szerelmes voltam a fiuba o belem nem. Semmit nem csinalnak plane nem b**znak, csak fel akar vagni es teged bosszatani amit teszel teljesen normalis.

Bocsi az ekezetekert.16/L.

2016. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a száját jrtatja és közben lehet h teljesen más az igazság. Hülyeég lenne ha megkérném a barátnőmet h kérdezze meg tőle,hogy milyen volt a tegnapi napja a csajjal?
2016. ápr. 8. 21:13
 13/20 anonim ***** válasza:
11 vagyok, csak igy azt hinne meg mindig erdekel teged hiszen mi masert kerdezned.
2016. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Stark2000 ***** válasza:
Az írásod alapján megcsalt, ahogy írtad. Igazábóól.. kisfiú. Majd anyuci megneveli még. Téged viszont őszintén sajnállak, hogy 13 évesen ilyen értelmes vagy, és még is ekkora idiótát fogtál ki. Kívánom a legjobbakat a jövődet illetően, és minél kevesebb hülyét. Egyébként szerintem teljesen jogos.. de egy pofon is kellően megteszi, ha úgy érzed. (Nah, persze nem minden esetben, de azért lássuk be, hogy nagyon bunkó amit csinál. Egyébként ő sem lesz több egy seprű vagy ecsethajú b**inál később, ahogyan leírtad.)
2016. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13 nem érdekel csak szeretnem tudni,hogy igazat mond-e legalább.

#14 köszönöm és tényleg nem valami érett gyerek

2016. ápr. 8. 21:26
 16/20 anonim ***** válasza:

Vannak meg normalis 13 eves lanyok ugy latom. :)

En is a legjobbakat kivanom es egy pasit aki megerdemel teged mert egy igazi ertek vagy ;)

17/l bocsi az ekezetekert.

2016. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Annyira kedvesek vagytok😊. Már vagy tizedszerre írom h köszönöm , de tényleg nagyon köszönöm. Egyrész,hogy értelmesnek és normálisnak tartatok. Másrészt,hogy elmondjátok a véleményeteket😊.
2016. ápr. 8. 21:37
 18/20 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell két 13 évesnek kapcsolatosdit játszani :D Kérdező, értelmes lánynak tűnsz, legközelebb nálad picit idősebb fiút keress, ők általában már normálisabbak. Mondjuk arra kiváncsi vagyok, hogy meddig húztad az agyát :o Barátnőm pl.majdnem egy évig (talán volt is egy év) járt egy fiúval, de nem engedte, hogy megcsókolja, aztán csodálkozott amikor szakított vele a pasi. Mondjuk nem volt kimondva, hogy ezért, de azért volt benne szerepe. Szóval érted, tényleg paraszt a volt barátod, jogos is hogy haragszol, de ha x hónap után nem engedted akkor azért érthetőbb ha ilyen kis hülyén reagál.
2016. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Buta kisgyerek még. Azt hiszi ettől lesz menő. És igen, azért hangoztatja ennyire, hogy megbassza a lányt, mert igazából úgysem!És kíváncsi a reakciódra. :) Te csak légy nyugodt, még ha bosszant is, ne lássa rajtad még véletlenül sem. És a barátnőid előtt is vigyázz mit mondassz, ebben a korban hajlamosak mindent visszamondani, hogy esetleg így vágódjanak be a srácnál. Szard le minnél jobban, az a legnagyobb büntetés számára!
2016. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#18 másfél hónapig sem. Mert leszart én meg inkább szakítottam.

#19 csak az egyik barátnőmnek beszéltem h mennyire gyökér. De annak a barátnőmnek van barátja szval ezért nem hiszem,hogy elmondja. Meg bűntudata is van mert ő hozott össze minket.

2016. ápr. 9. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!