Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem volt még barátom. Undorodo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátom. Undorodom magamtól. Eljutok valaha arra a szintre hogy lehet pasim és boldog leszek?

Figyelt kérdés

Aki ezt végig olvassa,annak nagyon köszönöm .

Nem önsajnáltatás céljából írok. 17 éves lány vagyok és még nem volt barátom,nem is csókolóztam. Tudom, hogy még előttem az élet meg minden.

Hiába lenne olyan fiú aki szeretne összejönni velem, ugy érzem nem vagyok hozzá elég jó.

A barátaim is mondják hogy szép vagyok,jofej vagyok, nem mindennapi ember stb.


Hiába hívtak randira,nem mertem elmenni mert féltem hogy csalódni fog bennem .


Én kb undorodom magamtól. Nem merek senkivel összejönni mert úgy érzem jobbat érdemel a másik fél .

A személyiségemet még elviselhetőnek tartom de a külsőmet nem.

174 cm magas vagyok,viszonylag jó alakom van (rendszeresen sportolok)

Derékig érő barna hajam van, és nagyon sötét barna szemem. Normálisan öltözködöm. Úgy átlagos vagyok.

De nem tökéletes a fogsorom (fogszabályzás folyamatban)

A bőröm se szép,irigylem azokat a korombeli lányokat akik tökéletes hibátlan bőrrel rendelkeznek.

Illetve sok problémám van azzal, hogy mivel sötét szemem és hajam van,a szőröm is az.

Persze szőrtelenítek de sosem lesz olyan szép bőröm mint akiknek világos . A karom is barna szőrös ,de nagyon érzékeny így nem tudok vele mit kezdeni. A hasamon szintén van , hiába szőrtelenítem ettől függetlenül undorítónak tartom magam.

Közel a 18-hoz már nagyon vágyom a szerelemre..

Csak félek,hogy amíg nem fogadom el magam addig más se fog engem.

Minden önbizalmam elvették a testi hibáim.

Képes leszek valaha arra hogy elfogadjam magam és elhigyjem hogy szerethető vagyok?

Van valami tanácsotok esetleg?

Előre köszönöm a válaszokat ,és elnézést hogy ilyen hosszú lett.

17/L



2016. jún. 4. 16:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem te csak a ,,csúnya" adottságaidra figyelsz... Mennyi ember szeretne olyan szép barna derékig érő hajat mint a tiéd vagy olyan sötétbarna szemet vagy szép alakot. S egy normális ember, aki meg akar ismerni téged az nem a te bőrhibáidat fogja számolgatni randi közben hanem a belső személyiségedet fogja csodálni. :)
2017. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A leírásodból csak az derül ki hogy te undorodsz magadtól és inkább ezért nem volt még senkid.Lehet hogy másnak tetszel.Ezt így látatlanban senki nem tudja megmondani.
2017. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

szia, bocsi tudom hogy régi a kérdés de gondoltam ezt megosztanám itt.:)

énis nagyon hasonló vagyok hozzád, lány is vagyok, egyedül annyi hogy én 18:D

de nekem is mindig volt bajom hogy ilyen "szőrös" vagyok, de aztán észrevettem hogy egész sok lány ugyanilyen. észrevettem, hogy csomó népszerű lány is ugyanilyen. és hogy az emberek ezt észre sem veszik!:D

egyedül akkor vettem ezt énis észre, amikor önmegnyugtatásból elkezdtem nézni hogy a többi csaj is ilyen-e, és ekkor meg is lepett, hogy de ez valójában ilyen észrevehetetlen:D

ha nagyon zavar akkor tényleg gyantázhatsz stb, de tök fölösleges plusz macera, mert ezt most nem ilyen alaptalan megnyugtatásként írom, hanem tényleg nem is lehet észrevenni:)

(azóta amúgy ez már engem egyáltalán nem is zavar, el is felejtettem az egészet:D)

2017. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!