Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van.16 eves vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van.16 eves vagyok semmi mellem nincsen. Annyira rosszul erzem miatta meg hogy mit gondolhatnak rolam masok. Fiuk ugye ez nektek is furcsa?

Figyelt kérdés
Hozzateszem 6 eve uszok nem tudom ez befolyasolja e. De annyira rossz amikor a lanyok elkezdenek artol beszelni hogy o hogy lehet ekkora csocsom meg milyen meretu melltartot hordanak. Amikor meg engem megkerdeznek mindig nevetnek hogy jah tenyleg neked nem is kell.. :(

2016. aug. 23. 14:57
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Givin' Answers nagyon koszonom majd kiprobalom ha sikerul ezer hala ♡♡♡♡
2016. aug. 23. 15:13
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Ezen nincs semmi szégyellni való, több pasinak tetszenek a kis mellek mint hinnéd. Szerintem aranyos, és ha illik az összképhez, akkor szexi is. Ne foglalkozz másokkal,majd találsz olyan párt (vagy csak simán barátokat) aki így szeret ahogy vagy
2016. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
23%
Küldd el őket a francba, de komolyan! Nagyon sok pasi imádja a kis mellet. Nekem fiatalkoromban szintén nem volt mellem, nagyon szégyelltem és utáltam. Most felhíztam 100 kiló fölé. Most már nagyok a melleim is lógnak, iszonyúan rühellem, visszasírom a régi pici ciciket.
2016. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
Én meg nem rég lettem 13 és 80D-s....
2016. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszik ha nincs. Írj
2016. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%

A kis mellekért jobban oda vagyok.

16F

2016. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Jó Istenem gyere le
2016. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
2016. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem is pl. az átlagnál kisebb mellű lányok jönnek be, de az már tényleg kicsit durva, hogy semmi melled nincs, ha nagyon zavar és sokat dob az önbizalmadon csináltasd meg, addig meg kibírod már.
2016. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 vagyok, és kb 3-4 hónapja kezdett nőni. Alapból nincs rossz alakom. Vékonyabb vagyok, hosszú lábakkal, szélesebb csípővel, vékony derékkal, hosszabb háttal és nyakkal. Viszont elöl lapos vagyok. Rengeteget szekálnak a nővéreim is, meg a teltebb osztálytársaim is. Régebben a fiúk is folyamatosan szekáltak, hogy még az xy(fiú) is nőiesebb nálam.

Mivel ennyit szekáltak ezzel, nekem egy nagyon érzékeny pont lett, amire harapok.


Az emberek átlagban 21 éves korukig fejlődnek. Mivel én alapból néhány évvel átlagban le voltam maradva mindenben, remélem, hogy nekem egyszerűen csak későbbre tolódik ki.


Most például van egy barátnőm, elsőéves egyetemista volt, és a melle valami hihetetlenül megnőttek... Egyik ciklus alatt nagyon durván megduzzadt, nem ment vissza, és utána csak továbbnőtt


Szóval talán még nincs minden veszve, de én együttérzek veled!

2016. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!