Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van.16 eves vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van.16 eves vagyok semmi mellem nincsen. Annyira rosszul erzem miatta meg hogy mit gondolhatnak rolam masok. Fiuk ugye ez nektek is furcsa?

Figyelt kérdés
Hozzateszem 6 eve uszok nem tudom ez befolyasolja e. De annyira rossz amikor a lanyok elkezdenek artol beszelni hogy o hogy lehet ekkora csocsom meg milyen meretu melltartot hordanak. Amikor meg engem megkerdeznek mindig nevetnek hogy jah tenyleg neked nem is kell.. :(

2016. aug. 23. 14:57
1 2 3
 21/27 Firedoom ***** válasza:

Ezen ne parazz! Imadom a kisebb mellu lanyokat, de a #20 leirasa a tuti befuto! 😍😍

Holgyekben mindenkeppen van egy kis onertekelesi zavar, de ez majdhogynem "termeszetes".

Nem tudom, hogy hany hozzam hasonlo gondolkodasu srac van, de ha egy se lenne akkor tobb kis mellu lany jut nekem :P

Korabban mar irtak: a sporttol tenyleg kisebb lesz. Miert? A mell is egy zsirszovet ami ugye sport hatasara eltunik.

2016. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%

Lanyok,nopara.

Van egy no ismerosom (30eves)

Semmi mellenincs,de olyan segge van b*szd meg,mint ez asztal!(koppkopp)(raadasul fejre is van)

Szoval attol h kicsi a melled semmi nincs elveszve,nezz ram,en a hajammal vagyok igy,egy haj sem all jol es az onbizalmam full 0

Szoval nopara,a negativokat meg sz*rd le.

16/f

2016. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ferje😂**
2016. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ha a 6-os ajánlatát akarod igénybe venni, akkor - hidd el - jobban jársz, ha azon a pénzen engem leitatsz!

Legalább látni fogod, hogy mire dobtad ki a pénzed!

Ha a 6-os kenőcsét veszed meg, akkor még engem sem láthatsz s.gg részegen...:)

2016. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
30%
Ééés pedomaci megérkezett :D
2016. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
69%
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt , még örülnek is neki. Nem vagyok oda a nagy mellekért:)
2016. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szerintem szexy
2017. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!