Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi kelti fel a figyelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi kelti fel a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
fel szeretném kelteni a lányok figyelmét nem csak ilyen párkapcsolat miatt hanem h jobban barátkozzanak velem mit csináljak? gondoltam h próbálok nyitottabb lenni feléjük meg megváltoztatni az öltözködésem nekem egész bejön az ing meg nyakkendő még nem próbáltam... na lányok mivel tudnám felhívni magamra a figyelmet? (nem azért h a középpontban legyek hanem h több lány barátom legyen :D) 15F

2017. febr. 2. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hupsz...Véletlenül 2x küldtem el...😂

Bocsánat

2017. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is úgy kéne kezdened, hogy pl először odamész egy lányhoz barátkozni, és majd miután kiismertétek egymást, jöhet a következő, utána még valaki, stb. Szóval, ha kitapintod a megfelelő embert, akkor màr mások figyelmét is felkeltheted:)

14/L

2017. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ápolt külső, ami tök mindegy, hogy sportos vagy éppen elegánsabb, attól függ, te hogyan érzed jól magad. Hiába nézel ki jól zakóban, ha feszengsz benne, az csak ront a helyzeteden. Ezen kívül jó humor, intelligencia, figyelmesség, nyitottság az, ami mondjuk engem megfog. De sokaknak biztos elég lenne a kockahas és/vagy apuci vastag bankszámlája, jó kocsija.
2017. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!