Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini Fiúk lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini Fiúk lányok! Ti hogy reagálnátok arra ha a párotok bepisilne?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról, illetve hogy reagálnátok arra ha a barátotok barátnőtök valamilyen ok miatt bepisilni a kapcsolatotok során, vagy egy randin, otthon vagy a másiknál? Szerintetek ez hatással lenne a kapcsolatotokra?

2017. júl. 2. 16:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%

Huh,nàlunk ilyen még nem volt.

Pedig együtt élünk.

Csak hàt 22 évesen elég ciki lenne neki😃

2017. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
78%

Ha az ember a párja előtt pisil be és a párja ezt cikinek találja akkor nincs értelme a kapcsolatuknak. Ha normálisan fogadja akkor pedig csak megerősíti azt.

Amenyiben viszont mások is lázják a jelenetet az viszont kellemetlen helyzetet szül mindketőtöknek. (Nálunk az osztályban az egyik lány felfázott....és atanár nem engette ki wc-re pedig mondta, hogy ilyen problémája van és bepisilt ezután nem csak őt hanem a párját is cikizték...)

2019. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha egyszer előfordul, mert pl az embernek nem volt ideje elmenni wc-re és megtörténik a baleset, azt még nem nevezném kórosnak. Ha rendszeres, az nyilván más.

Meg lennék lepődve, az biztos, de nem mutatnám. Megpróbálnám oldani a feszültséget és elviccelni a dolgot. Előfordul az ilyen, de messze menő következtetést ebből nem vonnék le ebből.

2019. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
Én szeretném ha a csajom rám pisilne, szóval engem nem zavarna.
2020. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
9%

#4


Felált a farkam.. :)

2020. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%
Én vagyok olyan beteg hogy nekem bejönne. Persze bizonyos keretek, körülmények közt.
2021. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
3%
orvoshoz kellene talán menni !
2021. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha mondjuk valami betegsége lenne, akkor elfogadnám, de ha nincs betegsége, akkor a 2. után repülne.
2021. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
Én azt gondolom hogy nincs hatással a kapcsolatokra...
2021. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%

Istenem ennyi prüd embert :-(

Nekem tök mindegy, hogy mitől és hogyan következne be én élvezném.

A lány pedig ha velem van, akkor eleve ilyen "kisperverz" :-).

2021. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!