Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, inkább idősebb vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, inkább idősebb vagy veletek egyidős srácot választanátok? Leírás is fontos!

Figyelt kérdés
Szóval adott egy srác, mondjuk 2-3-4 évvel idősebb, tetszik nektek, magabiztos, érett. Aztán van egy másik srác, aki veletek egy idős és Ő is szintén jól néz ki, magabiztos, és ugyan olyan érett, mint az idősebb srác. Tehát nem is igazán van különbség, csak maximum korban. Fontos, hogy semmivel sem érettebb az idősebb(maximum külsőre)! Akkor melyiket választanátok inkább? A veletek egyidőset vagy az idősebbet?

2017. aug. 25. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amelyikkel jobban elvagyok. Amelyikre többet gondolok. Akivel hogyha eggyütt vagyok akkor egyben boldog is és mosolyogva olvasom az üzeneteit. Hiányzik és stb. És amilyken látom hogy én is érdeklem hpgy megtenne értem mindent.
2017. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyiküket kedvelem jobban.

De tegyük fel, hogy mindketten ugyanolyanok (esélytelen, csak feltételezés), akkor inkább az idősebbek, nekem mindig 2-3 évvel idősebbek tetszettek.

16/L

2017. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egyértelműen azt, aki mellett jobban érzem magam
2017. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!