Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek nektek a csajok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek a csajok, akiknek piercingjük, vagy tetoválásuk van?

Figyelt kérdés

Nekem mindkettő van, és szeretnék még csináltatni is, bár többen mondják hogy ne tegyem. Piercing a köldökömben, és a mellbimbómban van, de még az orromba szeretnék. Tetoválásból meg 3 kisebb van. A vállamnál, a mellem alatt, illetve az ujjamon. Tetkót is szeretnék még, de szintén ilyen piciket.

Félreértés ne essék, nem ezen múlik hogy megcsináltatom e a tetoválást, vagy berakatom-e a pc-t, csak kíváncsi vagyok, hogy hogy viszonyulnak a dologhoz a pasik.



2019. júl. 7. 20:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Addig amíg “szolíd” nincs vele gond. Piercingekkel úgy vagyok hogy ami kevésbé látszik vonzó, de az egyik fülben 50 piercing, a szájban 35 meg még ki tudja hol mennyi az már visszataszító. Tetoválás detto...ami van és van jelentése tud mutató lenni, de aki tetőtől talpig az már kiábrándító, mintsem vonzó
2019. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A piercinget szerettem főleg ha a bimbóba van:) Tetkó meg számomra semleges. Nincs bajom vele.
2019. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem valami miatt a mellbimbóban és a csiklóban lévő piercing nem annyira vonzó vagy izgató. És még a fül- vagy orrtágító karika sem. A többi nem zavar. Köldökben és nyelvben kifejezetten izgató. A tetoválás ellen semmi kifogásom.

48Ffi

2019. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom mindkettőt :) Szeretem a kicsit “vadabb” lányokat. Egyetlen amit nem szeretek a fültágító
2019. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hat bocsánat #1 de szerény magán véleményem az lenne hogy mindenki úgy szép ahogy van, ha 35 pc vel meg szénné varratva érzi jól magát az ember akkor ez van és .le fogja szarni más mit gondol róla
2019. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MessorKing18 ***** válasza:

A tetkóval nincsen bajom, csak a pc amit nem bírok.

5# csak a véleményét közölte. Nem kell felnyársalni.


Elfogadom amit te is mondtál, mert igaz de attól hagyd már lógva a gyereket

2019. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-2 lehet mindkettőből, nem okoz gondot. Szines tetovállásra egyből nemet mondok. Saját vélemény.
2019. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem a tetoválástól és a piercingtől függ. Ha anélkül is bejön, akkor vele együtt is, ha pedig anélkül sem, akkor nem az ékszer és a tetoválás fog meg majd benne.

Bár furcsa, hogy a tini párkapcsolatok témába raktad a kérdésed. Lassan a 30-hoz közeledve durvának találnám egy 16 éves lányon a bimbópiercinget és az ujj tetoválást.

Amúgy az orr piercing semmi extra. Legalábbis köldök és mellhez képest.

Minden esetre nálam a belső értékek is sokat nyomnak mellé. Hiába szép valaki, ha nem tudok vele egy jót beszélgetni, akkor abból semmilyen jó kapcsolat nem jön össze.

2019. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Teljesen úgy emlékeztem, hogy a szexualitás kategóriába raktam. Lehet véletlenül elnéztem a kategóriát. Amúgy nem 16 vagyok. Attól kicsit idősebb:D
2019. júl. 8. 10:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogyne tetszene. A köldök PC a halálom, azt nagyon imádom egy nőn. :) Nekem is vannak tetkóim. 22/F
2019. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!