Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek nektek a csajok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek a csajok, akiknek piercingjük, vagy tetoválásuk van?

Figyelt kérdés

Nekem mindkettő van, és szeretnék még csináltatni is, bár többen mondják hogy ne tegyem. Piercing a köldökömben, és a mellbimbómban van, de még az orromba szeretnék. Tetoválásból meg 3 kisebb van. A vállamnál, a mellem alatt, illetve az ujjamon. Tetkót is szeretnék még, de szintén ilyen piciket.

Félreértés ne essék, nem ezen múlik hogy megcsináltatom e a tetoválást, vagy berakatom-e a pc-t, csak kíváncsi vagyok, hogy hogy viszonyulnak a dologhoz a pasik.



2019. júl. 7. 20:10
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Nekem férfin is, nőn is nagyon tetszik, minden mennyiségben. Mondjuk ebben erősen közrejátszik, hogy én magam is alternatív stílusú vagyok, vannak tetoválásaim és piercingjeim is, utóbbiak mindig más helyeken, mert hamar „ ráunok " egy egy darabra, vagy gyakran cserélgetem is őket. De ami nagyon nagyon tetszik,az a mell piercing ( sima banán ékszerrel, lányon,fiún is ) illetve a szemöldök és a septum ékszer, meg a cheek is írtó cuki ( utóbbi lányokon ) tetoválásból pedig inkább a fekete fehér tetszik, nonfi és pillangó, masni meg ilyenek nem jönnek be, ezek elég tucatok. De persze a viselőjétől is függ, hogy,mi áll neki jól,milyen az összhatás. Ami egyiken bejön,az lehet, a másikhoz meg éppen nem passzol. Embere válogatja. :)


20/N

2019. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igen be! persze vannak határok nálam van akinek jól áll van akinek kevésbé előnyös sikerül akkor kevesebb néha több. Szép piercingek bejönnek, mellbimbó nagyon tetszik például.
2019. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!