Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a párotok játszik?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátommal, mert engem zavar, ha játszik. Viszont ő olyanokat mondott,hogy "hetek óta velem van és nem engedem játszani mindig velem kell legyen". Ami nem igaz, mert játszott 3-4 órát tegnap is. Azt mondta, ez nagyon gyerekes és nem vagyunk már rózsaszín felhőbe, hogy folyamat egymás ölébe kell lennünk.

5 hónapos kapcsolatom ment szét,

18/l 20/F


2019. aug. 3. 16:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Egyutt laktok? Csak mert ha nem es ugy jatszik amikor elv kozos program van, ha csak egy orat is az is bunkosag, ha meg egyutt laktok akkor meg kellett volna beszeljetek, szerintem ekkor a 4ora is beleferhetne, neked is el kene tud foglalni magad.
2019. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
az jó?XDDD
2019. aug. 3. 17:07
 13/25 A kérdező kommentje:
Csak öccse lakik ott, és 3 hetet voltunk együtt.
2019. aug. 3. 17:08
 14/25 A kérdező kommentje:
Mármint 3 hetet , a házba. Mentünk mindenfele, ha nem dolgozott. Úgy néhány órára a városba
2019. aug. 3. 17:09
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés hogy tud-e egyensúlyt teremteni. Én is játszom többször is egy héten de minden másra is szakítok időt.
2019. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Csicuki ***** válasza:
82%
Engem nem zavarna ha játszana, kockulok vele én is, együtt jobb.
2019. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az egyensúly, nemtudom mi lenne. Ha náluk vagyunk, akkor elakar vinni sétálni ebben a dög melegben, néha strandra. Amikor nálunk van, akkor is játszik csak ott már több lehetőség van és többhelyre megyünk délutánonként. De ha hazaérünk egyből játszik
2019. aug. 3. 17:49
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

Engem inkább az zavarna, ha a párom a seggembe lenne ragadva mint ahogy látszik te is. Mindenkinek van hobbija. Manapság a játék már egyaltalán nem gyerekes. Barátnőm apukája is leszokott ülni esténként pl. wowozni egy sör mellett.


Az a gyerekes hogy te annyira a párod függője vagy hogy amíg ő a hobbijával foglalkozik addig neked nincs mit csinálnod. Ha a rajzolás lenne a hobbija azzal foglalkozna órákat, ha az edzés akkor azzal foglakozna órákat, ha vagy neki ha nem.


Szerintem maradj a szakításnál és szállj mélyen magadba gondold át az életed hogy mi bajod miért nem érzed magad jól egyedül miért kell neked egy másik ember egész napos osztatlan figyelme.

2019. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sok ennyi játék. Nekem is van hobbim, de nem napi 4 óra. Munka után még 4 óra akármi és nem is marad idő a csaladra. Nekem mondjuk eleve gáz, ha valaki órákat gépezik.
2019. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Miss Endzsi ***** válasza:
61%
Add át nekem, én imádok játszani a Lol-al.
2019. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!