Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a párotok játszik?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátommal, mert engem zavar, ha játszik. Viszont ő olyanokat mondott,hogy "hetek óta velem van és nem engedem játszani mindig velem kell legyen". Ami nem igaz, mert játszott 3-4 órát tegnap is. Azt mondta, ez nagyon gyerekes és nem vagyunk már rózsaszín felhőbe, hogy folyamat egymás ölébe kell lennünk.

5 hónapos kapcsolatom ment szét,

18/l 20/F


2019. aug. 3. 16:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtam saját foglalkozása van és reggel 8 tól 13-ig dolgozik vagy csak épp, hogy pár órára bemegy. Ahogy hazaér 17-8 ig velem van utána leül játszani.

Ha nem vagyok vele egyébként gördeszkázik vagy focizik akkor pedig szinte haza se megy, csak egyből megy el és este ér haza.

2019. aug. 3. 22:23
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
#10 IMÁDLAK 😂😂😂😂😂😂😂
2019. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%
Szóval az a bajod, hogy munka után 6 órát csak veled foglalkozik, és utána se csinálhat semmit, mert azt akarod hogy mindig foglalkoztasson. Jobb is neki hogy szakítottatok.
2019. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Szerintem a kérdezőnek nem az volt a problémája, hogy nem foglalkozik vele a párja eleget, hanem az, hogy játszik a srác. A gépes játék az én szememben is éretlen dolog. És valljuk be a férfiak mindig is gyerekek maradnak. És igen, engem is zavar, ha egy fiú gépes játékokkal játszik. Egy nő szemében ez soha nem lesz felnőttes.
2020. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
23/L voltam
2020. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!