Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális koedukált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális koedukált kollégiumi szobában lakni, ha van barátom?

Figyelt kérdés
A kollégiumi szobabeosztás most derült ki, és egy lánnyal meg egy fiúval kerültem egy szobába, ami a barátomat rettentően zavarja. Én megértem mi a problémája, de engem ez egyáltalán nem feszélyezne fordított helyzetben is max kicsit morognék, de ha a lány szobatársa nem mozdulna rá, engem nem zavarna. Ti hogy vélekedtek erről, ez bizalmatlanság a részéről, vagy ez egészséges féltékenység, és mindenkit zavarna, és velem van a baj? A barátom szerint gáz, hogy nekem ez tök oké. Ez egy családias szakkollégium amúgy, nincsenek túl sokan, kb egy szint az egész, és az összes szobában hasonló a beosztás.

2019. aug. 21. 11:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Magamat nem mentegetem, őt már inkább, bár ezeket a kifogásokat pont nem érzem túl megalapozottnak, amiket írtam. Viszont nem konkrétan az egész problémát szeretném itt és most megoldani, csak érdekelt, hogy objektív külső szemlélők szerint kinek van igaza ebben a kérdésben. Köszi az eddigi válaszokat!
2019. aug. 21. 14:52
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jogos,még koedukált koliba se engedném a barátnőm,nemhogy egy szobába!!!!!!
2019. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Nemrég beszéltünk erről a dologról mi is barátommal, mert a kollégiumi jelentkezésnél feldobta nekem is azt a kérdést, hogy vállalnék-e koedukált szobát. Persze én mikor belegondoltam nem zavart...barátomat annál inkább. Nem egy féltékeny típus egyébként, ettől függetlenül világosan megmondta nekem, hogy "NEM". És teljesen jogosan. Én sem örülnék, ha egy másik lánnyal élne együtt. 🤷🏼‍♀️
2019. aug. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
#13: Szóval neked a barátod urad és parancsolód?
2019. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, ha faszt lóbálgatnának a barátnőd arcába elnéznéd, merthát bizalom?
2019. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

#15: Te nagyon kisarkítod

Nem, valószínűleg nem egymás előtt fognak öltözni, de nem mondanám meg a barátnőmnek,mit tegyen. Magamban bízok,ha van partnerem,akkor benne is,nektek meg marad a komplexus.

2019. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kollégium ez, ahol ilyen nyomorban kell élni? És hány évesekről is van szó?

És a szülők hogy hagyhatják ezt?

Hihetetlen.

2019. szept. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!