Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezzel mit csináljak? Mi baja van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit csináljak? Mi baja van?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem tudom mivan, az elmúlt 2 hónapban kb minden estét itt töltött. Én áthívtam a haverjaimat többször is és ő mindig megsértődött és mondta hogy fenn lesz a szobámban, aztán mikor miután kibuliztam magam és már 3 órája nem láttam felvegyék és látom hogy a sarokban ülve sír, gondolom ilyenkor hagyni kéne és visszamegyek a többiekhez. Máskor játszom ő meg akarja fogni a kezem de akkor épp használom a kezem szóval leszedem a kezét. Múltkor megkérdezte hogy elmegyünk-e együtt fürdeni, nekem beindult a fantáziám és bepróbálkoztam nála, és akkor elkezdett hisztizni hogy nem ezért akart fürdeni. Meg mikor alszunk mindig hozzám akar bújni de aztán elalszik rajtam és meg nem tudok semmit csinálni szóval meg szoktam kérni hogy ne feküdjön rám. Már 2 hónapja nem feküdt le velem. Mi baja van? Mi a szart csináljak?

17 F



2020. jan. 17. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Jó, de ilyen hozzáállással majd nem lesz barátnőd és lesz akkor több kihagyás is:D
2020. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy van még így is barátnőd.Ez tudod,mit jelent? Azt,hogy szeret,te barom.Te meg le se sz*arod,aztán amikor szükséged lenne rá(komolyan,mint egy tárgyra)te vagy felháborodva,hogy nem szeretné.Egy kicsit változtass a stílusodon,mert szegény lány még töri rajta egy kicsit a fejét,aztán ki leszel dobva.Ajánlom,hogy húzd meg magad,és azzal foglalkozz,aki szeret,és ne csak azzal,aki bilizik veled.
2020. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az jön le hogy csak a szex miatt vagy vele. És ez nem jó mert ő nem hiszem hogy csak azért van veled.
2020. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Hova valósi meg mi a neve? Nekem pont jól jönne egy ilyen csajszi. Nyugi én majd foglalkozók vele aztán videón elküldjük neked hogy nekem megtesz olyan dolgokat amiket neked nem.
2020. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Te meg szabadon piálhatsz a spanjaiddal. Biznisz?
2020. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten mekkora egy paraszt vagy ember de komolyan.. tudod ki bulizna a haverokkal mikor itt van nálam a csaj.. ráadásul kockulna...... omg
2020. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Neked nem való kapcsolat kicsi vagy még hozzá. :)
2020. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!