Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy nagyon megbántott, vagy inkább hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom és reméltem hogy a barátommal majd ünneplünk meg romantikázunk meg minden, odamentem a lakásához hogy meglepjem, hogy együtt lehessünk bementem és egy levél várt az asztalon hogy gondolta hogy jövök, légyszi vegyek már estére valami nasit meg piát, szupi lenne ha főznék is valamit mert edzés után jönnek haza a srácokkal és lesz itt egy kis összejövetel. Felhívtam hogy jó persze csak mondja meg hogy meddig fog tartani, mondta hogy max két óra és este együttlehetünk. Majd vettem tök jó nasikat meg vettem sört meg minden és főztem egy levest amit mindenki ehet és főztem egy másodikat amit csak kettőnknek romantikus vacsorához szántam meg vettem két üveg finom bort. Már 3 órája tartott a buli, engem teljesen ignoráltak mintha ott sem lettek volna, majd elkezdtek előkerült a szekrényből ütősebb italok elég sokat ittak és konkrétan minden kaját megettek amit kettőnknek főztem azt is este tízkor már teljesen kiakadtam, felhívtam a barátnőmet hogy kb 15 perc múlva átmehetek-e hozzá. Átmentem, végül vele ünnepeltünk egy kicsit és ott aludtam. Tegnap nagyon rossz napom volt alapból is de ez úgy feltette az í-re a pontot! Mondjam el neki hogy tegnap volt a szülinapom és hogy nagyon máshogy terveztem a dolgokat? Amúgy 1,5 éve vagyunk együtt! 18/L

2020. márc. 6. 07:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mi a gyönyörű?
2020. márc. 6. 11:18
 12/14 anonim ***** válasza:
14%

#9 szeretem a barátom és én is felejtettem már el. Nem azért mert nem szeretem! Nem mindenki nézi állandóan hogy hányadika van.

Szerintem itt még mindig a viselkedéssel van a baj nem pedig azzal hogy egyszer elfelejti. Ha ez sorozatos akkor már gondolkodtató.

2020. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Ha masfel eve egyutt vagytok akkor nyilvan mar unnepeltetek minimum egyszer egyutt a szulinapodat. Ergo nem elfelejtette, mivel tudhatta, hogy mikor van, hanem csak szimplan leszarta a fejedet magasrol. Ha te meg ezek utan is szereted, akkor hajra, de ekkora taplo ritkasag, mint a baratod.
2020. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem az a lényeg, hogy elfelejtette a szülinapodat, ez mindenkivel megesik. Itt a lényeg, hogy kb. úgy viselkedett, mint egy tahó férj 20 év házasság után. Mindenképpen mondd el neki, hogy nem így képzelted az estét, mert legközelebb is el fogja ezt játszani, akár minden hétvégén, amikor a haverokkal akar lógni. Sajnos azt érzem, hogyha elmondod neki mi bánt, akkor annyi jön majd le neki az egészből, hogy hisztizel és ennyit sem lehet tőled kérni. Egy kis gyerekes, érzéketlen idióta a pasid, az a helyzet. Az is elég gáz, hogy 1,5 év után semmit nem tudtok megbeszélni normálisan.
2020. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!