Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek? (Lányok)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? (Lányok)

Figyelt kérdés

Ha a barátotok olyat írna egy lánynak, hogy titeket már nem szeret úgy mint régen, meg, hogy csak megszokásból vagytok együtt és szívesebben lenne a csajjal mint veletek?

Ilyenkor ha szakítani akarnátok és azt mondaná, hogy nem gondolta komolyan ti elhinnétek? 😞



2020. ápr. 15. 20:49
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem hinném el, ha most nem szakítanék vele (de én ezek után biztosan megtenném) magamból csinálnék bohócot, mert útána nagy rá az esély hogy nem marad hűséges hozzád. Engedd el, ha ilyet csinál nem vagy elég fontos neki.. Találsz jobbat csak fel a fejjel.
2020. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En tuti hogy szakítanék vele mert ilyennel nem viccel az ember soha se.Ha meg vele maradnál akkor csak pazarlod az időtöket es lehet hogy meg is csalna.
2020. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném el neki. Szerintem azonnal szakíts vele.
2020. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

...én sem nagyon hiszem el, meg a csaj egyértelműen lekoccolta. Szóval ha nincs ló jó vagyok én a “szamár” is!?

Különben nem tudja, hogy tudok a csajról. Nagyon ledöbbentem..

2020. ápr. 15. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

akár neked, akár másnak, ilyet SOSE kellene mondania csak viccből... szóval persze, hogy nem hinném el

ezekkel a dolgokkal nagyon durva viccelni

2020. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve miért fűzöget másik lányt, még ha nem is gondolta teljesen komolyan, amit írt? Szakítanék vele.
2020. ápr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Egy a kimenet, ha nem hülye az ember. Szakítás! Egy ismerősöm ugyanezt fedezte fel a volt párja telefonjában. 5 évig húzták, addig a csávó végig csalta... még miután lelepleződött akkor is.
2020. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ők egyszer találkoztak. A tudtomon kívül persze. Megcsalni nem tudna, (vele) mert a csajnak nem kell. De nem húzom. Inkább 2 év mint több. :( köszi a válaszokat ❤️ Írhattok tapasztalatot vagy tanácsot.
2020. ápr. 17. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!