Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak már a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már a barátommal, hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Én 16 éves leszek, ő elmúlt 17. A fő probléma, hogy betegesen féltékeny. Azt hozzá kell tennem, az előző barátnője aki az első volt neki megcsalta. Itt kiemelném,nem adtam semmilyen okot arra, hogy féltékeny legyen. Nem járkáltam el soha otthonról bulizni és hasonlók. Eleinte kis féltésnek gondoltam. Mostanában ott tartunk, hogy írtam neki elmegyek fürdeni. Jövök vissza, már aggódik mi van velem. ,,Sürgős dolognak" gondolta... Válaszoltam neki miszerint leírtam mit csinálok, visszakapom: mégis elérhetőt írt. Gondolom nem léptem ki az alkalmazásból... Múlthéten elmentünk szüleimmel kirándulni Tatára. Itt is rosszra gondolt, mert messze leszek, honnan tudja ő tényleg csak kirándulni megyünk. Továbbá nem fogunk beszélgetni. Már ott elcseszte a napom. Ha hímnemü egyeddel beszélek írásba az is probléma. Még akkor is, ha annak a fiúnak van barátnője és az égadta világon nem akarok mástól semmit. Barátomom kívűl nem írok mással rendszeresen. Sok hasonló volt már. Egyszer telefonba kiabáltam olyan mérges lettem. Eldaráltam, hogy odaadtam a szüzességem, rajzoltam, festettem sokat, karácsonyra kapott tőlem egy plüsst amit megintcsak magamtól készítettem és szülinapjára is kidíszítettem egy dobozkát amibe csokit tettem. Egy darabig ,,viselkedett", de megint elkezdte. Rengetegszer beszéltem vele és semmi szinte. Ott tartok, hogy feladom. Nem bízik meg bennem soha, akármit teszek.

2020. jún. 19. 01:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

17 evesen kerültem bele en is egy hasonló kapcsolatba. Nekem is ő volt az első minden téren. Ki akart sajátítani. Nem tiltott meg soha semmit, de ha elmentem barataimmal találkozni es a tarsasagban fiu is volt akkor utana meg volt sertodve, azt mondta hogy faj neki hogy inkabb masokkal es azzal a fiuval voltam minthogy vele legyek. Pedig sok idot voltam vele is. Es egyre durvább volt az egész. Amikor meg elmondtam neki hogy ez nekem nem jo es szeretnék a barataimmal is lenni nem csak vele akkor se valtozott meg. Amikor kicsit kiakadtam akkor bocsánatot kert es ugy tűnt tenyleg bánja de igazából nem hinném mert folytatódott tovabb minden.

Nekem elegem lett es szakitottam.

Fiatal vagy még nagyon, ne férjet keress, hanem egy fiut akivel kölcsönösen szeretitek egymást, bíztok a masikban es akivel boldog vagy. Ez a legfontosabb.

Az elválás meg mindig nehéz, de hidd el csak par hétig/hónapig lesz rossz. Es utana elheted az eleted ugy ahogy te akarod es nem kell attól felned mindig hogy amit eppen teszel, arra ő hogy fog reagalni.

Kitartás! 😊

2020. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A féltékenység a birtoklási vágy eltúlzása. Ha valaki ilyen, erről le lehet szokni. Csak azt kell neki tudomásul venni, hogy NEM vagy a tulajdona!
2020. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!