Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak már a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már a barátommal, hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Én 16 éves leszek, ő elmúlt 17. A fő probléma, hogy betegesen féltékeny. Azt hozzá kell tennem, az előző barátnője aki az első volt neki megcsalta. Itt kiemelném,nem adtam semmilyen okot arra, hogy féltékeny legyen. Nem járkáltam el soha otthonról bulizni és hasonlók. Eleinte kis féltésnek gondoltam. Mostanában ott tartunk, hogy írtam neki elmegyek fürdeni. Jövök vissza, már aggódik mi van velem. ,,Sürgős dolognak" gondolta... Válaszoltam neki miszerint leírtam mit csinálok, visszakapom: mégis elérhetőt írt. Gondolom nem léptem ki az alkalmazásból... Múlthéten elmentünk szüleimmel kirándulni Tatára. Itt is rosszra gondolt, mert messze leszek, honnan tudja ő tényleg csak kirándulni megyünk. Továbbá nem fogunk beszélgetni. Már ott elcseszte a napom. Ha hímnemü egyeddel beszélek írásba az is probléma. Még akkor is, ha annak a fiúnak van barátnője és az égadta világon nem akarok mástól semmit. Barátomom kívűl nem írok mással rendszeresen. Sok hasonló volt már. Egyszer telefonba kiabáltam olyan mérges lettem. Eldaráltam, hogy odaadtam a szüzességem, rajzoltam, festettem sokat, karácsonyra kapott tőlem egy plüsst amit megintcsak magamtól készítettem és szülinapjára is kidíszítettem egy dobozkát amibe csokit tettem. Egy darabig ,,viselkedett", de megint elkezdte. Rengetegszer beszéltem vele és semmi szinte. Ott tartok, hogy feladom. Nem bízik meg bennem soha, akármit teszek.

2020. jún. 19. 01:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Szakíts és tiltds le mindenhol, mert utána is zaklatni fog különben!
2020. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Menekülj! Ez a srác nem normális, totál beteg! Felnőttkorban, ha már együttélés is van, az ilyenek szoktak jól elverni, meg elszakítani a családtól, barátoktól.
2020. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Ez csak egyre rosszabb lesz!


Így kezdődnek a kisajátítós kapcsolatok, aztán még fizikai agresszióba is fordulhat. Mert nem tudja kontrollálni az érzéseit, és az azokra adott reakcióit.

2020. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Bocsánatért könyörög és jóvá akarja tenni, mert már kért segítséget nővére barátjától. Ő is ilyen volt, mondták us úgy hogy nem találta ki...
2020. jún. 19. 11:46
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

Persze, ez is a szokásos módszer, hogy könyörög :D

Ne legyél ilyen naiv. Teljesen egyértelmű, hogy ez nem egy normális, jó kapcsolat. Minek ragadnál egy ilyenben ilyen fiatalon?

2020. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
14: az összes alkoholista/bántalmazó/megcsalós/stb. férj így könyörgi magát vissza a feleséghez, hogy soha többé... aztán tizedszerre-huszadszorra is mocsárrészegre issza magát, megveri a feleséget, stb. stb.... :-(
2020. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Alapból önbizalomhiányos és az önértékelésével is gondok vannak.
2020. jún. 19. 11:49
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

17: És? Én is önbizalom hiányos vagyok, mindig is az voltam. De ettől még nem vagyok beteg, normálisan tudok viselkedni és nincsenek ilyen kirohanásaim.

Egyébként milyen választ vártál? Mindenki leírta, hogy más sok ilyet láttak és ebből semmi jó nem lesz. De téged úgy tűnik, nem érdekelnek a válaszok. De akkor ne is lepődj meg, ha továbbra is ez lesz, sőt egyre durvább lesz majd idővel.

2020. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezekre számítottam. Érdekeknek, mert megerősítést adnak.
2020. jún. 19. 11:53
 20/22 anonim ***** válasza:
82%

'Alapból önbizalomhiányos és az önértékelésével is gondok vannak.'


Na meg egyszer: a mentalis problemait (helyette) nem a te dolgod megoldani.

2020. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!