Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok szerintetek szex...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek szex nélkül működik egy "tini" párkapcsolat? Ha igen, akkor miért gondoljátok így? Szerintetek hány éves kortól "egészséges" egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Srác vagyok, érdekel ki mit gondol erről a női nem képviseletében.

2020. dec. 9. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Pl ha a lány nem akarja, mert nem áll még készen rá, a srác pedig szereti, és tiszteletben tartja a döntését. Nem erőlteti.

Nem feltétlen szeretné mindenki tizenévesen elveszteni, van aki várni akar vele. Ha ebben megegyezik mindkét fél, és nincs belőle baj, akkor teljesen rendben van a dolog.

2020. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem működik. A pártól függ, milyen a fiú és milyen a lány.

Valamelyik párban nem működik, mert az is kell, és az egyik fél nem akarja.

Vagy éppen olyan a kapcsolat,hogy már az elején együtt vannak, és így is működik.


Ez tényleg csak a kapcsolatban a fiún és lányon múlik,hogy fog e működni így bármi is.


Szerintem onnantól egészséges,ha mindkét fél nagyon szereti egymást, és elfogadják egymás hibáit,amit ugyanúgy szeretnek, és szeretnének együtt is lenni, ehhez nem kell kor. Csupán ez legyen meg, onnantól egészséges :)

2020. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél részéről erősebbek az érzelmek, mint a testi vágyak, akkor működik!
2020. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem működik. Ha igazán szeretik egymást és tiszteli az egyik a másik döntéseit (azaz ha nem áll még készen az egyik fél) akkor az érzések helyeződnek előtérbe, és nem a testi vágy :)
2020. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, hogy egy Szűz lányról beszélünk vagy egy olyanról, aki nem az.


(Minden jellemtől függ, tehát amit leírok, annak ott van az ellenkezője is)


Egy Szűz lány ugye nem tudja, hogy miből marad ki, ő maximum kíváncsi, vágyik rá, hogy legyen valami, de mivel nem tudja milyen érzés így nála nem olyan lényeges a szex. Kivéve ha már nagyon vágyik a másikra.


Ha egy nem Szűz lányról beszélünk, az más. Akárki, akármit mond, mindenki tudja hogy a szex jó. (Most ebbe nem értem bele, azokat, akiknek nem jó, az más eset)

Szóval ha valakiben meg van a vonzalom, és már kedvelik is egymást, kezd szerelem is kialakulni, ott azért szerintem nem olyan könnyű visszafogni magát egy lánynak sem.

Álszent az, aki azt mondja, hogy nem így van.

Az, hogy valaki tartja magát, mert neki van egy belső szabályzata az más téma.

Mikortól egészséges? Az adott ember személyiségétől, és érettségérettségétől függ.

19l

2020. dec. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!