Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit tegyek? Nekem ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nekem ez rosszul esik

Figyelt kérdés

Barátom haverja kamion sofőr, barátom 23 éves a haverja 28. (nem tudom ez mennyire lényeg)

Aztán a haverja mondta, hogy két ünnep között mehetne vele kamionozni, mert befér mellé. Csak eddig az volt a terv, hogy velem lesz. Mivel nem akarom kisajátítós házsártos lenni azt hazudtam, hogy nem zavar menjen nyugodtan. Pedig egy picit zavar, mert azt ígérte, hogy velem lesz.

Örülök, hogy vannak ilyen lehetőségei meg minden de nahh. Ez olyan szörnyű helyzet számomra.

Mit tegyek? Nem akarok hisztisnek tűnni...

Előre köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 20. 10:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem lennék ideges miatta. Nem szereti ezt az oldalt. Nem szokta olvasgatni😊
2020. dec. 20. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!