Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2 éve van barátom most mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve van barátom most mégis mással beszélek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is szeretném elkerülni az okoskodó kommenteket, köszi!

Röviden: a barátommal 2 éve leszünk együtt az emúlt fél év necces volt, munkamámiás, alig vagyunk együtt, nekem tök fontos lenne a szeretet kimutatása öleléssel puszikkal de egyiket sem csinálja soha, civilben örülhetek ha a kezem megfogja. Személyiségre passzolunk, voltak mindig viták de nagyon türelmes es megértő vagyok inkább megbeszélem a dolgokat azonban néhányszor felütötte már a fejét a szakítás gondolata.

A munkahelyenen van egy srác akit megláttam és egyből megvolt a kémia de tudta hogy nekem van párom így nem lépett természetesen, azonban egy véletlen miatt elkezdtünk beszélgetni, és nem szeretném húzni őt, amíg azt sem tudom a a kapcsolatommal mit csináljak, de annyira jól kijövünk hogy nem szeretném elengedni. Mit tegyek?



2020. dec. 26. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ez vagy az, nem tudjuk xd
2020. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha szakítasz vele, akkor valahogyan nagyon kíméletesen tedd. Nekem tönkretette az utóbbi félévem egy ilyen...
2020. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most még megteheted, hogy megismered a saját igényeidet egy kapcsolatban. Nem köt a barátodhoz házasság, gyerek. Rájöttél, hogy ahogy most mennek a dolgok, az neked nem fekszik. Ez előfordul, korábban nem igazán volt lehetőséged meglátni az agyadat elborító hormonoktól.


Ha korrekt akarsz lenni, szólsz is neki arról, hogy miből szeretnéd, ha többet áldozna a kapcsolatotokba. Ha látod, hogy tesz erőfeszítéseket ezért, és jobban érzed magad, akkor érdemes lehet maradni hosszabb távon is vele, hiszen pozitívan reagált a vágyaidra, ami azt jelenti, hogy képes lesz más dolgokban is együttműködni, számíthatsz rá.


Ha nincs változás, és neked nem éri meg vele így együtt lenni, akkor sajnos el kell válnotok, biztosan neki sem jó, ha nem tud a párjának megfelelni.


De persze azt is érdemes tisztázni egyúttal, hogy neki vannak-e más szükségletei. Ha igen, akkor megpróbálhatsz te is kedveskedni úgy, ahogy ő szeretné, akkor biztosan jobban reagálna rád.

2020. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha az első lenne a nagy ő akkor a második nem keltené fel a figyelmed. Remélem érthető amit írtam.
2020. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

Hány éves vagy egyáltalán? Tini, akinek munkahelye van...

Bár tök mindegy. A nyerő egy harmadik pasi lesz.

2020. dec. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj lehet meguntad a barátodat. Nem vagytok házasok, ami miatt nagyon herce-hurca lenne ez a szakítás. Vannak kapcsolatok amik egy idő után ellapulnak. Szerintem mond meg a párodnak a szituációt. Simán lehet, hogy a párod is így érez.

Én nagyon sok boldogságot kívánok bárkivel is leszel!

2020. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!